Projekto "SĖKMĖS RECEPTAI" taisyklės

ORIGINALIAUSIAI DARBUOTOJUS MOTYVUOJANČIOS ĮMONĖS RINKIMAI

 1. Radijo stotis „Žinių radijas“ 2023 m. rugpjūčio 17–gruodžio 19 d.  vykdo projektą „Sėkmės receptai“: ORIGINALIAUSIAI DARBUOTOJUS MOTYVUOJANČIOS ĮMONĖS RINKIMAI. Jis gali būti rengiamas bendradarbiaujant su rėmėjais.
 2. Projekto tikslas – atskleisti skirtingus būdus, kuriuos įmonės pasitelkia savo darbuotojų motyvacijai kelti, analizuoti, kurie iš jų – veiksmingesni, tvaresni, reikalaujantys mažesnių išteklių, parodyti įmonių kūrybinį potencialą.
 3. Projekte gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos ir veikiančios įmonės, išskyrus:
  • įmones, užsiimančias azartinių lošimų, tabako, tabako gaminių, alkoholio gamybos ir/ar prekybos, greitųjų kreditų teikimo veiklomis, ir kitas įmones, kurioms yra taikomi reklamos ribojimai,
  • įmones, kurios nuo 2023 m. liepos mėn. turėjo ar turi 1000 Eur ar didesnę skolą Sodrai (atidėtos skolos neskaičiuojamos),
  • įmones, turinčias prastą reputaciją (per 2022–2023 m. buvo įsipainiojusios į neigiamai bent trijų žiniasklaidos priemonių nušviestą kontekstą),
  • tai pačiai įmonių grupei kaip ir „Žinių radijas“ priklausančias įmones, „Žinių radijo“ ir rėmėjo ar rėmėjų įmonių darbuotojus ir jų šeimos narius.
 4. Projekto laimėtojai apdovanojami „Žinių radijo“ įsteigtu prizu reklama (garso klipų transliacijomis) radijo stotyje „Žinių radijas“. Galimas reklamos transliavimo laikotarpis – 2024 m. sausio 1–kovo 30 d. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nekeičiami, neperduodami trečiosioms šalims. Nepanaudotas ir/arba neatsiimtas prizas nekompensuojamas:

  1 vieta. 10 000 Eur vertės reklama.

  2 vieta. 5 000 Eur vertės reklama.

  3 vieta. 3 000 Eur vertės reklama.

  Interneto svetainės balsavimo nugalėtojas, jei nesutampa su 1–3 vietomis. 3 000 Eur vertės reklama.

 5. Projekto laimėtojas turi teisę savanoriškai atsisakyti laimėto prizo. Savo atsisakymą jis privalo pateikti „Žinių radijui“ raštu per 5 (penkias) dienas nuo informacijos apie laimėtą prizą gavimo dienos. Jeigu laimėtojas atsisako priimti laimėtą prizą, jis praranda visas su prizo gavimu susijusias teises ir įsipareigoja niekada nereikšti dėl prizo jokių skundų, pareiškimų, prašymų ar bet kokių kitokių pretenzijų „Žinių radijui“. Jeigu laimėtojas savanoriškai atsisako priimti prizą, „Žinių radijas“ turi teisę disponuoti prizu savo nuožiūra. Tokiu atveju laimėtojas praranda visas su prizo gavimu susijusias teises ir įsipareigoja niekada nereikšti dėl prizo jokių skundų, pareiškimų, prašymų ar bet kokių kitokių pretenzijų „Žinių radijui“, taip pat neturi teisės savęs vadinti prizo laimėtoju.
 6. Projektas vyksta keliais etapais:
  • Projekte norinčios dalyvauti įmonės interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt užpildo dalyvio anketą.
  • Rugsėjo 11–gruodžio 15 d.: visos dalyvio anketą užpildžiusios ir aukščiau paminėtus kriterijus atitinkančios įmonės dalyvauja ORIGINALIAUSIAI DARBUOTOJUS MOTYVUOJANČIOS ĮMONĖS RINKIMUOSE. Redakcijos nuomone atrinktų įdomiausių personalo motyvavimo sprendimo atstovai kalbinami laidoje „Sėkmės receptai“. Vieną kartą laidoje jau dalyvavusi įmonė šiame projekto etape į „Žinių radijo“ studiją daugiau nekviečiama.
  • Laidos transliuojamos Žinių radijo eteryje. Laidos publikuojamos: ziniuradijas.lt, Youtube, Spotify, pateikiamos nuorodos į laidas Linkedin, Facebook.
  • Gruodžio 1–15 d.: sekmesreceptai.ziniuradijas.lt vyksta galutinis balsavimas.
  • Balsavime dalyvauja visos dalyvio anketą užpildžiusios įmonės, atitinkančios projekto kriterijus, nurodytus šių taisyklių 3 punkte, nepaisant to, ar įmonė buvo pakviesta dalyvauti laidoje „Sėkmės receptai“.
  • Savo balsą už norimą įmonę galima atiduoti interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt. Šiuose rinkimuose galima balsuoti už vieną, visas ar tik kai kurias įmones, kurias norėtumėte nominuoti ORIGINALIAUSIAI DARBUOTOJUS MOTYVUOJANČIOS ĮMONĖS RINKIMUOSE. Per 1 dieną iš 1 IP adreso galima atiduoti tik 1 balsą.
  • Gruodžio 11–18 d.: ekspertų komisija išrenka ORIGINALIAUSIAI DARBUOTOJUS MOTYVUOJANČIĄ ĮMONĘ. Vertinimo kriterijai – idėjos motyvuoti darbuotojus originalumas, kūrybiškumas, veiksmingumas, tvarumas, kt. įžvalgos.
  • Gruodžio 19 d. laidoje “Atviras pokalbis” yra skelbiami projekto nugalėtojai, taip pat rezultatai skelbiami interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt. Skaičiuojant galutinius balsavimo rezultatus, lankytojų ir ekspertų balsų santykinis svoris yra vienodas: 50 proc. ir 50 proc. Tai reiškia, kad 50 proc. įtakos galutiniam rezultatui turi svetainės lankytojų, 50 proc. – ekspertų balsai.
  • Gruodžio 19 d. su projekto laimėtoju susisiekiama asmeniškai.

PROJEKTĄ REMIA

© 2023 Sėkmės receptai | Žinių radijas

© 2023 Sėkmės receptai | Žinių radijas