Projekto "SĖKMĖS RECEPTAI" taisyklės

IŠRADINGIAUSIAI TAUPANČIOS ĮMONĖS RINKIMAI

 1. Radijo stotis „Žinių radijas“ 2022 m. rugsėjo 29 – gruodžio 20 d. vykdo projektą „Sėkmės receptai“. Jis gali būti rengiamas bendradarbiaujant su rėmėjais.
 2. Projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į kūrybiškus ir veiksmingus smulkiųjų ir vidutinių įmonių naudojamus išteklių taupymo būdus, parodyti, kad taupymas gali padėti įmonei išsigryninti pagrindinius veiklos principus ir pereiti prie tvaresnio veiklos modelio.
 3. Projekte gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos ir veikiančios įmonės, išskyrus:
 • įmones užsiimančias azartinių lošimų, tabako, tabako gaminių, alkoholio gamybos ir/ar prekybos, greitųjų kreditų teikimo veiklomis ir kitos įmonės, kurioms yra taikomi reklamos ribojimai,
 • įmonės, kurios nuo 2022m. rugpjūčio mėn. turėjo ar turi 1000 eur ar didesnę skolą Sodrai (atidėtos skolos nesiskaičiuoja).
 • Įmonės, turinčios prastą reputaciją (per 2021-2022 m. buvo įsipainiojusios į neigiamai bent 3 žiniasklaidos priemonių nušviestą kontekstą),
 • tai pačiai įmonių grupei kaip ir „Žinių radijas“ priklausančios įmonės, „Žinių radijo“ ir rėmėjo ar rėmėjų įmonių darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 1. Projekto laimėtojai apdovanojami „Žinių radijo“ įsteigtu prizu reklama (garso klipų transliacijos) radijo stotyje „Žinių radijas“. Galimas reklamos transliavimo laikotarpis 2022 m. gruodžio 26 – 2023 m. kovo 31 d. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nekeičiami, neperduodami trečioms šalims. Nepanaudotas ir/arba neatsiimtas prizas nekompensuojamas:

1 vieta. 10 000 Eur vertės reklama.

2 vieta. 5 000 Eur vertės reklama.

3 vieta. 3 000 Eur vertės reklama.

Interneto svetainės balsavimo nugalėtojas, jei nesutampa su 1–3 vietomis. 3 000 Eur vertės reklama.

 1. Projekto laimėtojas turi teisę savanoriškai atsisakyti laimėto prizo. Savo atsisakymą jis privalo pateikti „Žinių radijui“ raštu per 5 (penkias) dienas nuo informacijos apie laimėtą prizą gavimo dienos. Jeigu laimėtojas atsisako priimti laimėtą prizą, jis praranda visas su prizo gavimu susijusias teises ir įsipareigoja niekada nereikšti dėl prizo jokių skundų, pareiškimų, prašymų ar bet kokių kitokių pretenzijų „Žinių radijui“. Jeigu laimėtojas savanoriškai atsisako priimti prizą, „Žinių radijas“ turi teisę disponuoti prizu savo nuožiūra. Tokiu atveju laimėtojas praranda visas su prizo gavimu susijusias teises ir įsipareigoja niekada nereikšti dėl prizo jokių skundų, pareiškimų, prašymų ar bet kokių kitokių pretenzijų „Žinių radijui“, taip pat neturi teisės savęs vadinti prizo laimėtoju.
 2. Projektas vyksta keliais etapais:

I etapas.

 • Rugsėjo 29 – spalio 30 d.: projekte norinčios dalyvauti įmonės interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt užpildo dalyvio anketą,

II etapas.

 • Spalio 31 – gruodžio 18 d.: visos dalyvio anketą užpildžiusios ir aukščiau paminėtus kriterijus atitinkančios įmonės dalyvauja Išradingiausiai taupančios įmonės rinkimuose.
 • Spalio 17 – gruodžio 16 d.: per savaitę kviečiame tris projekte dalyvaujančias įmones savo sėkmės istoriją papasakoti „Žinių radijo“ eteryje. Vieną kartą laidoje jau dalyvavusi įmonė šiame projekto etape į „Žinių radijo“ studiją daugiau nekviečiama. Žinių radijo redakcija pasilieka teisę pasirinkti, kurias įmones kviesti dalyvauti laidose.
 • Laidos transliuojamos Žinių radijo eteryje. Laidos publikuojamos: ziniuradijas.lt, Youtube, Spotify, pateikiamos nuorodos į laidas Linkedin, Facebook.

III etapas.

 • Spalio 31 – gruodžio 18 d. sekmesreceptai.ziniuradijas.lt vyksta galutinis balsavimas.
 • Balsavime dalyvauja visos dalyvio anketą užpildžiusios įmonės, atitinkančios projekto kriterijus, nurodytus šių taisyklių 3 punkte, nepaisant to, ar įmonė buvo pakviesta dalyvauti laidoje „Sėkmės receptai“.
 • Savo balsą už norimą įmonę galima atiduoti interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt. Šiuose rinkimuose galima balsuoti už vieną, visas ar tik kai kurias įmones, kurias norėtumėte nominuoti Išradingiausiai taupančios įmonės rinkimuose Per 1 dieną iš 1 IP adreso galima atiduoti tik 1 balsą.
 • Gruodžio 12 – 19 d.: ekspertų komisija išrenka Išradingiausiai taupančią įmonę. Vertinimo kriterijai – verslo idėjos originalumas, kūrybiškumas, nestandartiniai problemų sprendimo būdai, tvarumas, efektyvumas, kt. įžvalgos.
 • Gruodžio 20 laidoje “Atviras pokalbis” yra skelbiami projekto nugalėtojai, taip pat rezultatai skelbiami interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt. Skaičiuojant galutinius balsavimo rezultatus, lankytojų ir ekspertų balsų santykinis svoris yra vienodas: 50 proc. ir 50 proc. Tai reiškia, kad 50 proc. įtakos galutiniam rezultatui turi svetainės lankytojų, 50 proc. – ekspertų balsai.
 • Gruodžio 20 d. su projekto laimėtoju susisiekiama asmeniškai.

PROJEKTĄ REMIA

Projekte dalyvaujančių įmonių finansinę sveikatą vertina UAB „Scorify“