Projekto SĖKMĖS RECEPTAI taisyklės​

 1. Radijo stotis „Žinių radijas“ 2022 m. vasario 1–gegužės 31 d. vykdo projektą „Sėkmės receptai“. Jis gali būti rengiamas bendradarbiaujant su rėmėjais.
 2. Projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvoje veikiančių įmonių kūrybiškumą, originalumą, sprendimų tvarumą, įgyvendinant tiek smulkius kasdienius, tiek strateginius sprendimus, prisidedančius prie ekologiškumo, visuotinio atšilimo mažinimo, gamtos išsaugojimo.
 3. Projekte gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos ir veikiančios įmonės, išskyrus:
  • Įmones, užsiimančias azartinių lošimų, tabako, tabako gaminių, alkoholio gamybos ir/ar prekybos, greitųjų kreditų teikimo veiklomis, ir kitos įmonės, kurioms yra taikomi reklamos ribojimai,
  • įmonės, kurios nuo 2022 m. sausio mėn. turėjo ar turi 1000 Eur ar didesnę skolą Sodrai (atidėtos skolos nesiskaičiuoja),
  • Įmonės, turinčios prastą reputaciją (per 2021–2022 m. buvo įsipainiojusios į neigiamai bent 3 žiniasklaidos priemonių nušviestą kontekstą),
  • tai pačiai įmonių grupei kaip ir „Žinių radijas“ priklausančios įmonės, „Žinių radijo“ ir rėmėjo ar rėmėjų įmonių darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 4. Projekto laimėtojai apdovanojami „Žinių radijo“ įsteigtu prizu – reklama (garso klipų transliacijomis) – radijo stotyje „Žinių radijas“:
  1 vieta. 10 000 Eur vertės reklama.
  2 vieta. 5 000 Eur vertės reklama.
  3 vieta. 3 000 Eur vertės reklama.
  Interneto svetainės balsavimo nugalėtojas, jei nesutampa su 1–3 vietomis. 3 000 Eur vertės reklama.
  Galimas reklamos transliavimo laikotarpis 2022 m. birželio 15–rugsėjo 15 d. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nekeičiami, neperduodami trečiosioms šalims. Nepanaudotas ir/arba neatsiimtas prizas nekompensuojamas:
 5. Projekto laimėtojas turi teisę savanoriškai atsisakyti laimėto prizo. Savo atsisakymą jis privalo pateikti „Žinių radijui“ raštu per 5 (penkias) dienas nuo informacijos apie laimėtą prizą gavimo dienos. Jeigu laimėtojas atsisako priimti laimėtą prizą, jis praranda visas su prizo gavimu susijusias teises ir įsipareigoja niekada nereikšti dėl prizo jokių skundų, pareiškimų, prašymų ar bet kokių kitokių pretenzijų „Žinių radijui“. Jeigu laimėtojas savanoriškai atsisako priimti prizą, „Žinių radijas“ turi teisę disponuoti prizu savo nuožiūra. Tokiu atveju laimėtojas praranda visas su prizo gavimu susijusias teises ir įsipareigoja niekada nereikšti dėl prizo jokių skundų, pareiškimų, prašymų ar bet kokių kitokių pretenzijų „Žinių radijui“, taip pat neturi teisės savęs vadinti prizo laimėtoju.
 6. Projektas vyksta keliais etapais:
 • I etapas.
  • Vasario 1–kovo 29 d.: projekte norinčios dalyvauti įmonės interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt užpildo dalyvio anketą,
 • II etapas.
  • Kovo 21–gegužės 31 d.: visos dalyvio anketą užpildžiusios ir aukščiau paminėtus kriterijus atitinkančios įmonės dalyvauja Originaliausios gamtai draugiškos įmonės rinkimuose.
  • Savo balsą už norimą įmonę galima atiduoti interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt. Šiuose rinkimuose galima balsuoti už vieną, visas ar tik kai kurias įmones, kurias norėtumėte nominuoti originaliausios gamtai draugiškos įmonės rinkimuose. Per 1 dieną iš 1 IP adreso galima atiduoti tik 1 balsą.
  • Kiekvieną balsavimo savaitę (balsavimo savaitė prasideda trečiadienį ir baigiasi antradienį) 3 įmonės, surinkusios daugiausiai balsų, dalyvauja kitos savaitės „Sėkmės receptų“ eterio laidose. Į laidą patekusios įmonės tolimesniame II etapo balsavime nedalyvauja. Jau dalyvavusių, bet į eterį nepatekusių įmonių surinkti balsai persikelia į kitą savaitę.
  • Laidos transliuojamos Žinių radijo eteryje. Laidos publikuojamos: www.ziniuradijas.lt, Youtube, Spotify, pateikiamos nuorodos į laidas Linkedin, Facebook.
  • Kovo 21–gegužės 28 d.: per savaitę kviečiame tris projekte dalyvaujančias įmones savo sėkmės istoriją papasakoti „Žinių radijo“ eteryje. Vieną kartą laidoje jau dalyvavusi įmonė šiame projekto etape į „Žinių radijo“ studiją daugiau nekviečiama. Dalyvavimo laidoje laiką parenka „Žinių radijo“ laidų redakcija. Jei šiuo laiku įmonė negali dalyvauti laidoje, „Žinių radijas“ turi teisę nekviesti šios įmonės atstovų į laidą.
  • Dalyvių atrankos vaizdo įrašas, jei įmonė laidoje dalyvavo audio/video formatu, pateikiamas svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt, Žinių radijo Youtube paskyroje.
 • III etapas.
  • gegužės 15–29 d. sekmesreceptai.ziniuradijas.lt vyksta galutinis balsavimas. Balsuoti galima tik už tas įmones, kurios buvo pakviestos dalyvauti ir dalyvavo Žinių radijo laidoje „Sėkmės receptai“. Šiuose rinkimuose galima balsuoti už vieną, visas ar tik kai kurias įmones, kurias norėtumėte nominuoti originaliausios gamtai draugiškos įmonės rinkimuose. Per 1 dieną iš 1 IP adreso galima atiduoti tik 1 balsą.
  • Gegužės 23–gegužės 30 d.: ekspertų komisija išrenka Originaliausią gamtai draugišką įmonę. Vertinimo kriterijai – idėjos originalumas, kūrybiškumas ir tvarumas, kt. įžvalgos.
  • Gegužės 31 d. laidoje „Atviras pokalbis“ yra skelbiami projekto nugalėtojai, taip pat rezultatai skelbiami interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt. Skaičiuojant galutinius balsavimo rezultatus, lankytojų ir ekspertų balsų santykinis svoris yra vienodas: 50 proc. ir 50 proc. Tai reiškia, kad 50 proc. įtakos galutiniam rezultatui turi svetainės lankytojų, 50 proc. – ekspertų balsai.
  • Gegužės 31 d. su projekto laimėtoju susisiekiama asmeniškai.

PROJEKTĄ REMIA

Projekte dalyvaujančių įmonių finansinę sveikatą vertina UAB „Scorify“