Apie projektą „SĖKMĖS RECEPTAI“

IŠRADINGIAUSIAI TAUPANČIOS ĮMONĖS RINKIMAI

Europoje skamba grėsmingi raginimai ruoštis šaltai ekonominei žiemai. Dalis stambių verslų jau šiandien atvirai kalba: be valstybės pagalbos bankrutuosime nė nesulaukę žiemos. Žiniasklaida mirga patarimais, kaip taupyti gyventojams. Ministerijos žada išsiųsti darbuotojus bent keletą dienų per savaitę dirbti nuotoliniu būdu.

O kaip energetinius, žmogiškuosius, finansinius ar kitokius išteklius iki šiol taupė ar pradėjo taupyti Jūsų įmonė? Kiek, kodėl, kokiais būdais ir ko pavyksta sutaupyti? Kokią naudą tai duoda įmonei? Kaip įmonės pasirinktas priemones vertina darbuotojai, klientai ar verslo partneriai? Ar taupymas rodo bėdą ir reiškia gėdą,  o gal priešingai – atskleidžia įmonės kūrybiškumą ir jos veiklos tvarumą?

Projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į kūrybiškus ir veiksmingus smulkiųjų ir vidutinių įmonių naudojamus išteklių taupymo būdus, parodyti, kad taupymas gali padėti įmonei išsigryninti pagrindinius veiklos principus ir pereiti prie tvaresnio veiklos modelio.

Projekto „Sėkmės receptai“ laimėtojams padovanosime garso klipų reklamos transliacijas radijo stotyje „Žinių radijas“:

1 vieta. 10 000 eur vertės reklama.

2 vieta. 5 000 eur vertės reklama.

3 vieta. 3 000 eur vertės reklama.

Interneto svetainės balsavimo nugalėtojas, jei nesutampa su 1-3 vietomis. 3 000 eur vertės reklama.

Laimėtojas bus išrinktas susumavus ekspertų komisijos ir sekmesprojektai.ziniuradijas.lt svetainės lankytojų atiduotus balsus.  

PROJEKTĄ REMIA

Projekte dalyvaujančių įmonių finansinę sveikatą vertina UAB „Scorify“