Apie projektą „SĖKMĖS RECEPTAI“

ORIGINALIAUSIOS GAMTAI DRAUGIŠKOS ĮMONĖS RINKIMAI

Vis garsiau kalbame apie klimato kaitą ir galimas grėsmingas jos pasekmes. Klimato kaitą pirmiausia skatina iškastinio kuro – naftos, anglių, gamtinių dujų – deginimas, nes dėl to į atmosferą išskiriamos šiltnamio efektą sukeliančios dujos. Jų kiekis didėja ir dėl kitos žmonių veiklos, pavyzdžiui, žemės ūkio plėtros, miškų kirtimo, tačiau klimato kaitai įtakos turi ir smulkesni kasdieniai įmonių ar fizinių asmenų priimami sprendimai. Vis garsiau kalbame apie tai, kad kiekvienas turime prisidėti prie visuotinio atšilimo mažinimo. Tačiau ką konkrečiai darome?  

Projekto „Sėkmės receptai“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvoje veikiančių įmonių kūrybiškumą, originalumą, sprendimų tvarumą, priimant tiek smulkius kasdienius, tiek strateginius sprendimus, prisidedančius prie ekologiškumo, visuotinio atšilimo mažinimo, gamtos išsaugojimo.

Projekto „Sėkmės receptai“ laimėtojams padovanosime garso klipų reklamos transliacijų radijo stotyje „Žinių radijas“:

1 vieta. 10 000 Eur vertės reklama.

2 vieta. 5 000 Eur vertės reklama.

3 vieta. 3 000 Eur vertės reklama.

Interneto svetainės balsavimo nugalėtojas, jei nesutampa su 1–3 vietomis. 3 000 Eur vertės reklama.

Laimėtojas bus išrinktas susumavus ekspertų komisijos ir sekmesreceptai.ziniuradijas.lt svetainės lankytojų atiduotus balsus.  

Projekto partneriai – elektroninio parašo paslaugų teikėjas „Dokobit“, pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Gamtos ateitis“ ir verslo paskolas teikianti bendrovė „Noviti finance“.

PROJEKTĄ REMIA

Projekte dalyvaujančių įmonių finansinę sveikatą vertina UAB „Scorify“