Paspaudę ant įmonės pavadinimo, galėsite plačiau su ja susipažinti

Apie įmonę:

Projektas skirtas Senjorams. Pradžia –  nemokamas žurnalas “60 plius”, skirtas Senjorams, kurio tikslas buvo skatinti Senjorus ir toliau aktyviai gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Siekta, kad šis leidinys būtų platinamas Senjorams nemokamai, kaip dovana Jiems. Partnerių dėka šį siekį pavyko įgyvendinti –  Lietuvoje žurnalas yra platinamas nemokamai, kurio tiražas 30 000 ir jis tik didės. Žurnalas peraugo į renginius, kaip, pavyzdžiui, “60 plius Kine”, ” Metų Senjoro rinkimai”, „Senjorai nešvaisto”, taip pat įmonė įkūrė pažinčių svetainę Senjorams www.pazintys60.lt.  Įmonė įkurta 2019m.. Įmonės vadovė – Laura Balčiūtė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 10.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

Pagrindinė įmonės veikla – žurnalo leidyba ir prieš pandemiją suorganizuoti keli renginiai Senjorams. “Kai prasidėjo karantinas,buvo labai sunku, įmonės nutraukė sutartis, kurios reklamavosi žurnale, nesumokėjo už reklamas, buvo nemažai svarstymų, kaip nepalūžti ir nepasiduoti. Žinau, kad labai daug žurnalų užsidarė savo veiklas, nes nebegalėjo išleisti jų. Žinojau, kad jei aš taip padarysiu, projekto nebeprikelsiu, tai susiėmiau ir padariau sprendimus, kurie atnešė sėkmę projektui. Visų pirma aš versle esu tokia pati, kaip ir gyvenime, į visas situacijas žiūriu iš žmogiškosios pusės. Įmonėms, kurios nutraukė sutartis su manimi, pasiūliau reklamuotis pandemijos metu nemokamai, nepalikau jų, neatsukau Jiems nugaros, supratau, kad geriau leisti pinigus darbuotojams, nei reklamai. Taip mūsų ryšys su reklamos užsakovais tik sustiprėjo. Kadangi mano auditorija yra Senjorai, jie labiausiai nukentėjo nuo pandemijos. Jie jautėsi vieniši, liūdni. Tai renginį ” 60 plius kine” perkėliau į gamtą, po atviru dangumi, pakviečiau septyniuose Lietuvos miestuose Senjorus kiną stebėti po atviru dangumi su dovanomis ir vaišėmis ir su gyvu bendravimu, ir tai pavyko padaryti liepos mėnesį, kai nebuvo tiek ribojimų. Taip pat spalio mėnesį socialiniuose tinkluose surengiau pirmą kartą Lietuvoje „Metų Senjoro rinkimus” – dėmesys buvo didžiulis. Įkūriau pažinčių svetainę. Projekto sėkmė yra tai, kad girdžiu savo auditoriją, žinau, ko Jiems reikia, kaip jie jaučiasi, ir ko Jiems trūksta,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Manau, kad kiekvienas verslas, kuris išgyveno šituos sunkius laikus, vertas pagarbos ir dėmesio.

Pas mane nėra įdarbinti žmonės, jie dirba su sutartimis,bet aš jų nekeičiu,labai juos gerbiu ir vertinu, užmokesčių nesumažinau, stengiausi juos išlaikyti ir nepalikti be darbų, nors pati sėdėjau be

pinigų pandemijos metu,o kaip tik sukūriau daug projektų, kurie atnešė visiems daug naudos, jų dėka man pavyko išlaikyti žmones bei žurnalą,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Skaitmeninės reklamos platforma, gebanti pasiekti 1,5 milijardo žmonių visame pasaulyje. Kuria inovatyvius būdus FMCG, telekomunikacijų, finansų sektoriaus prekės ženklams ir media agentūroms pasiekti bei bendrauti su vartotoju bet kuriame pasaulio kampe. Įmonė įkurta 2006m.. Įmonės vadovas – Vytautas Paukštys.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 130.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Iki karantino įmonė daug investuodavo į pardavimo darbuotojų keliones į įvairiausias šalis, kad būtų galima susitikti tiek su esamais, tiek su potencialiais klientais – tikras kontaktas mūsų darbe labai svarbus. Prasidėjus pandemijai nebuvo kitos išeities kaip keliones sustabdyti ir permąstyti kaip įmonė veikia. Atsakėme komandos plėtra ir verslo augimu, dėję visas pastangas verslą pasukti 100% skaitmeninių principų link,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Norime pasidalinti savo patirtimi kaip iššūkis, kurį sukėlė išoriniai faktoriai, gali tapti tramplynu verslui augti ne keliais procentais, o kartais.  Manome, kad ne vienam verslui paskatinimas ir motyvacija per pavyzdį būtent dabar yra labai reikalingi dalykai,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Šiltnamiuose, esančiuose prie Vilniaus, augina tulpes, įvairias vasarines gėles, chrizantemas. Įmonė įkurta 2000m.. Įmonės vadovas – Robertas Laniauskas.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 2.

Įmonės veikla karantino laikotarpiu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“2020 metais įvedus karantiną sustojo viskas. Gėlių nereikėjo niekam, žinių laidose galima buvo matyti kaip naikinami didžiausi kiekiai. Tas pats ir Lietuvoje. Visi pardavimo kanalai užsidarė. Praėjus savaitei po patirto šoko sukūrėme facebook paskyrą „Roberto tulpės”, organizavome mūsų užaugintų tulpių pristatymą žmonėms tiesiai į namus. Su klientais bendravome, užsakymus rinkome SMS žinutėmis. Labai daug darbo. Tuo pat metu pradėjome kurti internetinę parduotuvę geles.lt.

Geriausiai emociją perteikia vienas įrašas mano asmeninėje paskyroje, kurį čia pat ir pacituosiu, jei šis laukelis leis įkelti tiek teksto 🙂

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Išgyvenome pernai, šiemet tęsiame, ką pradėjome pernai. Geles.lt – pandemijos vaisius :),”- rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Kvapų marketingo paslaugos. Prasidėjus pandemijai buvo sukurti savo prekių ženklai, gaminti iškirtinius kvapus namams ir automobiliams. Įmonė įkurta 2018m.. Įmonės vadovas – Ernestas Kuprinskas.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 3.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

Prasidėjus karantinui ir užsidarius verslams, kvėpinimo paslaugų teikimas sustojo, todėl įmonė atrado sprendimą – sukūrė savo kvapus namams ir automobiliams.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Sukurti lietuviški prekiniai ženklai, sėkmingai eksportuojame ir plečiame veiklą. Ir mūsų klientai labai vertina mūsų kvapus, pakvėpinę iškart perka 🙂 nes nori. Nes geri,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Teikia transporto nuomos bei keleivių pervežimo paslaugas. Įmonės veikla priklauso nuo žmonių kelionių. Atvykstantys keliautojai nuomojasi transport kelionėms po Lietuvą. Vietiniai gyventojai ar organizacijos – kelionėms ar komandiruotėms į užsienį, pervežimo paslaugų teikimui užsienyje.

Didžiąją transporto parko dalį sudaro keleiviniai mikroautobusai, kuomet nedidelės žmonių kompanijos keliauja darbo ar turizmo tikslais. Įmonė įkurta 2012m.. Įmonės vadovas – Dovydas Mickus.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 5.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

Įmonė transport nuoma užsiima nuo 2017 m.. Apie 80% transporto nuomos buvo išnuomojama kelionėms į užsienį. 2020 m. kovo mėnesį prasidėjus pandemijai tiek Lietuvoje, tiek Europoje, visas transporto parkas su autovežiais grįžo į Lietuvą, kadangi net klientai nebeturėjo galimybių grąžinti automobilių patys. Įmonės valdomą autoparką daugiausiai sudaro keleiviniai mikroautobusai. “Matėme kaip išaugo krovinių, siuntų kiekiai, todėl nors niekad apie tai nebuvome galvoję ir tokių alternatyvų net nebuvome svarstę, per 2 savaites mikroautobusus modifikavome ir juos paruošėme krovinių vežimui. Pasirašėme sutartis su dvejomis didžiausiomis siuntų pristatymo kompanijomis ir pradėjome darbus. 2020 m. vasarą atslūgus apribojimams vėl dirbome įprastu rėžimu, tačiau rudenį jau ruošėmės naujai bangai. Jau nuo spalio mėnesio vėl klientams pristatome krovinius bei siuntas ir tą vis dar darome sėkmingai. Net ir stabilizavus epidemiologinę situaciją, tikimės kad viena iš įmonės veiklos krypčių, kurią atradome tik pandemijos „dėka” ir liks krovinių pervežimas bei siuntų pristatymas,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Manome, kad buvome vieni iš nedaugelio mūsų verslo sferoje, kuomet apyvartos krito apie 80%, sugebėję greitai persiorientuoti. Neesame niekuo geresni už kitus, nes sunku buvo visiems ir visi tą patį pergyvenome, tačiau mes tik labai norėjome dirbti ir bent kažką daryti, ypač dar tuo metu, kai nebuvo nieko žinoma apie jokias valstybės dotacijas ar mokėjimų finansinėms įstaigoms atidėjimus. Bijojome, kad viskas labai greitai sugrius, tad stengėmės daryti tą, kas buvo galima ar įmanoma.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Didmeninė ir mažmeninė prekyba vandens pramogų inventoriumi. Importas, eksportas bei prekinių ženklų kūrimas. Kaip teigia įmonės atstovas, įmonė yra plačiai įsitraukusi į pačią nuomą, apgyvendinimo verslą ir aprūpina didžiąją dalį Rytų Europos nuomos kompanijų. Įmonė įkurta 2000m.. Įmonės vadovas – Rimas Valčiukas.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 8.

Įmonės veikla karantino metu apribota.

Sėkmės receptas:

Kaip teigiama, įmonė nesiėmė kokių nors papildomų veiksmų krizei įveikti, tačiau kritus užsakymams ir prasidėjus žmonių panikai buvo nuspręsta nemažinti apsukų ir laikytis plano, sudaryto remiantis ankstesne, 2008 metų krize. Lūkesčiai pasiteisino ir 2020 metais įmonės apyvarta kilo 20proc.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Mūsų įmonė atstovauja verslą, kurio paklausa kriziniais metais paprastai išauga, nes kai žmonės patiria sunkumų ir negali keliauti, baidarės ir kitos šalies viduje teikiamos vandens pramogos pasidaro ypač patrauklios,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Lietuvių įkurta finansinių technologijų (fintech) įmonė privatiems ir verslo klientams visoje Europoje teikia sąskaitų, mokėjimo kortelių bei kitas finansines paslaugas. Įmonė įkurta 2017m.. Įmonės vadovas – Tadas Dapšys.

Darbuotojų skaičius 2020 m. kovo 1 d. – 54.  

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Pirmiausia, rūpindamiesi darbuotojų sveikata ir saugumu, visų darbų organizavimą pradėjome vykdyti nuotoliniu būdu. Esame naujas žaidėjas Lietuvos ir Europos finansinių paslaugų rinkoje, tačiau tiek pandemija, tiek karantino apribojimai nesutrukdė mums pristatyti naujų fintech produktų rinkai. 2020 metų kovo 17 d., jau įsigaliojus karantino ribojimams ir Lietuvoje, rinkai pristatėme pirmąją savo elektroninės piniginės versiją ir pasiūlėme mokėjimų paslaugas privatiems klientams, kurie jomis galėjo naudotis fisiškai nemokamai, o naujas sąskaitas saugiai atsidaryti nuotoliniu būdu.

2020 metų pabaigoje buvome suplanavę pristatyti ir finansavimo sprendimus (paskolas) verslui. COVID-19 pandemijos metu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje smulkus ir vidutinis verslas susidūrė su apyvartinių lėšų trūkumu. Šiai problemai spręsti 2020 balandžio mėnesį Europos Komisija suorganizavo tarptautinį nuotolinį renginį, skirtą kovos priemonių su COVID-19 poveikio smulkiam ir vidutinam verslui kūrimui. Subūrėme komandą ir sudalyvavome renginyje, kurio metu pasiūlėme originalų skaitmenizuotą finansavimo sprendimą smulkiam ir vidutiniam verslui, kuris teikiamas su dviguba garantija – kai paskola įmonei suteikiama pusę jos laiduojant įmonės partneriui. Šis sprendimas Europos Komisijos renginyje buvo pripažintas geriausiu Skaitmeninių finansų kategorijoje.  Jo pagrindu vos per tris mėnesius išvystėme pilna verslo finansavimo paslaugą, ją pradėjome teikti Lietuvos įmonėms, kurios dėl pandemijos ne tik patiria apyvartinių lėšų trūkumą, bet galbūt reikalingos finansavimo naujų galimybių išnaudojimui ar veiklos perkėlimui į skaitmeninį erdvę.

2020 metų pabaigoje mūsų įmonė užbaigė tarptautinio mokėjimų kortelių tinklo Visa auditus ir pelnė pagrindinės Visa tinklo narės statusą. Praėjusį gruodį fiziniams asmenims Lietuvoje ir vioje Europoje pasiūlėme nemokamą mokėjimo kortelę, kurią buvo galima užsisakyti saugiai nuotoliniu būdu. Vėliau, 2021 pavasarį pristatėme ir Visa mokėjimo kortelę verslui,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Pandemijos metu ne tik padidinome darbuotojų skaičių įmonėje, bet ir kartu su komanda sukūrėme ir pasiūlėme svarbias finansines paslaugas verslui (ypač smulkioms ir vidutinėm įmonėms), tuo didindami finansinių paslaugų prieinamumą bei galimybes nuo pandemijos nukentėjusioms įmonėms sutaupyti lėšų, skiriamų kasdienių finansų valdymui,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Įmonė teikia pažangius ir tvarius pramoninių paviršių valymo sprendimus namams bei Lietuvos ir Europos pramonės įmonėms. Pagrindinis mūsų veiklos tikslas – biologiškai aktyvių valymo priemonių, saugių aplinkai, gamtai ir žmogui, kūrimas.

Prieš patenkant į rinką, kiekvienas Bio-Circle gamykloje pagamintas produktas kruopščiai ištiriamas nuosavoje biotechnologijų laboratorijoje. Bio-organinės chemijos produktų gamyboje visuomet teikiama pirmenybė natūralioms, gamtai ir žmogui nekenksmingoms medžiagoms. Klientams siūlomos saugios valymo priemonės, leidžiančios kaskart pasiekti puikių rezultatų.

Įmonės įkurta 2012 m.. Įmonės vadovas – Modestas Steponaitis.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 25.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

Pasaulinė pandemija lėmė, kad lig tol tik su B2B sektoriumi dirbusi įmonė, atsigręžė į B2C segmentą. Asortimentas buvo praplėstras visiškai naujais produktais, kurie inspiravo ir naujos gamybinės linijos diegimo planus.

“Susiklosčiusi situacija Lietuvoje, kai pradėjo trūkti būtiniausių dezinfekavimui skirtų priemonių mus paskatino ieškoti sprendimų ir imtis visiškai naujų produktų kūrimo. Kadangi esame gamintojas, kuris orientuojasi į modernius, aplinkai draugiškus produktus, mums nebuvo paprastas sprendimas atsivežti žaliavos reikalingos dezinfekciniams skysčiui gaminti, kurio formulę patvirtino Pasaulio Sveikatos Organizacija (PSO). Patvirtintoje produkto sudėtyje yra etanolio, kuris yra pavojinga žaliava, reikalaujanti išskirtinių sandėliavimo sąlygų. Visa tai, įkvėpė mus pačius sukurti naują produktą ir pradėti gaminti alternatyvų produktą, kuris yra saugus aplinkai, sveikatai, tačiau itin efektyvus prieš virusus ir bakterijas. Taip pat jau neužilgo pradėsime diegti ir naują gamybinę liniją visiškai naujiems produktams,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Esame valymo priemonių gamintojai, kurie savo pavyzdžiu parodė, kad net ir sunkiu periodu įmanoma persiorientuoti, kurti naujus produktus, padėti visuomenei. Norime įkvėpti ir kitus, ypač gamintojus, nebijoti mėginti naujų dalykų, ieškoti sprendimų bei svarbiausia padėti vieni kitiems,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Kreditų draudimo, rizikos valdymo paslaugos. Įmonė turi daugiau kaip 75-erių metų patirtį šiose srityse: verslo rizikos vertinimas, apsauga nuo neįvykdytų įsipareigojimų, drausti pardavimai visame pasaulyje. „Coface“ Vidurio ir Rytų Europos regiono duomenų bazėje – detali ir patikima informacija apie daugiau nei 43 milijonus įmonių iš Vakarų, Vidurio ir Rytų Europos. Įmonė turi visus įrankius objektyviam verslo rizikos vertinimui bei valdymui. Nuolat vertina įmonių veiklos sektorius, valstybes, rinkas. Pateikia prognozes bei įžvalgas. Dirba tik B2B rinkoje. Įmonė įkurta 2005 m. Įmonės vadovas – Mantvydas Štareika.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 21.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Mūsų įmonė, lyg turėdama „šeštąjį jausmą“ namų darbus atliko jau iki pandemijos. Buvo pradėta svarstyti darbo iš namų galimybė, bei po truputį pradėjome tam ruoštis. Tai turėjo tapti papildoma nauda/motyvacija darbuotojams, o pasitarnavo kaip matyt vienas kokybiškiausių startų visų įmonių kontekste, kai biurą teko staigiai perkelti į virtualią erdvę,” – rašo įmonės atstovas.

“Taip pat sukūrėme planą, kaip pasikeistų darbuotojų funkcijos esant juodžiausiam nemokumo scenarijui Lietuvoje, kad galėtume operatyviai vykdyti savo įsipareigojimus klientams. Į patį projektą bei paruošiamąją komunikaciją įsitraukė didžioji dalis įmonės darbuotojų, o tai ne tik palengvino patį perėjimą, bet patys to dar nesuprasdami, mes suvienijome darbuotojus vienam tikslui, o tai ir tapo didžiausia mūsų sėkme. Mus šildė komandinė dvasia, kuri pasireiškė, net tokiuose dalykuose, kaip padedant kraustyti techniką, planuojant darbotvarkę, susirinkimus.

Iki karantino dirbome griežtu biuro grafiku. Karantino dėka visi tapome mobilūs, įgavome lankstumo, o svarbiausia išmokome pasitikėti vieni kitais. Pamatėme, kad darbas nesustojo, visi dirba atsakingai, nesvarbu iš kokio Lietuvos kampelio. Darbas iš namų pasirodė kur kas patogesnė vieta susikaupti ties sava darbine užduotimi, juk negalėjome bet kuriuo metu pakalbinti kolegos ar pakviesti jo kavos. To pasekoje atvykimas į biurą tapo švente – tai daugiau tarnauja komandinio ryšio stiprinimui. Taigi, susidūrę su mums iki tol nepažįstamu priešu, t.y. darbu iš namų, turime pripažinti, kad jis ne toks ir baisus, bei netgi mums patinka. Pandemija pažabojo „laiko vagis biure“ ir tuo pačiu pagerino vidinę komunikaciją: dabar turime daugiau susirinkimų, bet jie yra koncentruoti. Kadangi negalime keliauti – turime daugiau tarptautinių susitikimų, kurie plečia patirtį ir gali auginti didesnę komandos dalį, nes į tokius susitikimus įtraukti galime daugiau darbuotojų, nei iki pandemijos, o kelionėms sutaupytą laiką galime skirti produktyviam darbui, šeimai bei laisvalaikiui. Iš tiesų sutaupome ir laiko, kuris anksčiau būdavo praleidžiamas oro uostuose, ir biudžeto, kurį skiriame vidiniams įmonės renginiams.

Taigi, nors iki pandemijos dirbome gerai, pandemija parodė, kad galėjome dar geriau. Mes pagerinome produktyvumą, klientų aptarnavimo kokybę bei ypač sustiprinome komandinę dvasią.

Pandemija mus išmokė dirbti iš namų, ir nuo šiol gyvensime šia nauja realybe. Mūsų įmonė į biurą pilnai nebegrįš. Tik keletą dienų per savaitę ar net mėnesį – tiek, kiek reikės komandinei kibirkščiai Įpūsti. Laimingas darbuotojas = laiminga įmonė = laimingas klientas,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Mes prisitaikėme ir tapome ne tik stipresni, bet ir jautresni, gal net geresni nei buvome. Mes

džiaugiamės savo rezultatais, savo pasiekimais, – ir visada pabrėžiame, kad didžiausias mūsų pasiekimas yra mūsų komanda. Nėra nei mėnesio, kad nesuburtume viso kolektyvo nuotoliniu būdu, kad nepasidalintume džiaugsmais ar vargais, kad nepakalbintume, kad stokotume padėkų, ar

renginių, kurie gimsta daugiausiai vidinėmis darbuotojų jėgomis ir iniciatyvomis. Visi žinome, kad šie metai buvo sunkūs. Ir nekalbėsiu apie sumažintus biudžetus, nutrauktas komandiruotes ar atšauktus renginius. Daug šiose dienose vienatvės, darbo su savimi, ligų bei visų kitų mumyse sumišusių jausmų. Tačiau būdami „Coface“ dalimi, būtent per šiuos metus mes atradome, kiek daug tau gali duoti darbdavys, kiek tai daug lemia nuolatinis jo rūpestis tavimi. Iš tiesų šiuo dalyvavimu konkurse mes, „Coface“ darbuotojai, pirmiausiai ir norime pasakyti: ačiū „Coface“, ačiū mūsų vadovui Mantvydui. Mes laimingi, kad už šiuos metus darbdaviui turime už ką dėkoti. Norėtųsi visiems to palinkėti!” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Finansinės paslaugos – bendrovė prekės ženklu Vivus.lt siūlo paskolas. Registracija paskolai gauti atliekama internetu. Įmonė įkurta 2009m.. Įmonės vadovė – Giedrė Štuopė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 43.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

Nors įmonės veikla ir nebuvo apribota, tačiau vis tiek įmonė laiko save sėkmingu pavyzdžiu, nes padarė “nemažai vadinamųjų ekstra mylių – tiek tobulindami produktą, tiek gerindami  darbuotojų situaciją”.

COVID-19 situacija dar labiau vertė visus skaitmenizuotis ir pereiti į elektroninę erdvę. Tad įmonė atnaujino produktą – leidžia skolintis didesnėmis sumomis, ilgesniems terminams. Visos paslaugos buvo dar labiau skaitmenizuotos.

“Bet vis dėlto labiausiai didžiuojamės tuo, jog priėmę pandemijos iššūkį, sukūrėme dar stipresnį ryšį su darbuotojais. Darbuotojų skaičius įmonėje netgi padidėjo. Prie įmonės buvo prijungtas IT padalinys Lietuvoje, taip siekiant dar efektyvesnio bei artimesnio bendradarbiavimo. Nors ir dirbame iš namų, bet darbuotojai bendrauja net aktyviau nei būdami biure – net sportuojame kartu. Nors fiziškai esame atskirai, bet turime sau išsikėlę 100 km iki vasaros iššūkį, kuriame visi darbuotojai turi nueiti, nubėgti, nuvažiuoti dviračiu po 100 km. Dauguma darbuotojų prisijungė prie šio iššūkio, siunčiame vieni kitiems nuotraukas, sportuojame vienu metu. Tai padeda jaustis artimesniais,” – rašo įmonės atstovas.

Kaip žadama, netrukus startuos naujas projektas darbuotojams „Sveikatink ir valdyk“, kuris truks apie pusę metų. Jo metu bus įvairios paskaitos, užsiėmimai, kurių tikslas – emocinės ir psichologinės sveikatos gerinimas.

Šaltuoju periodu buvo organizuotas mėnesio trukmės protmūšio konkursas, kuriame darbuotojus buvo siekta prablaškyti ir įnešti “kitokio prieskonio prie kasdieninių darbų”.

Team Building taip pat buvo pritaikytas prie nuotolinių sąlygų, tokiu būdu siekėme išlaikyti artimą ryšį, pabendrauti ne tik darbo temomis.

Taip pat organizavome įvairius žaidimus, dalyvavome įvairiuose protmūšiuose, pabėgimo kambariuose bei kitose aktyviose sesijoje.

“Dabar mes labiausiai kreipiame dėmesį į sveikatą (tiek fizinę, tiek emocinę). Apribojus galimybes leisti darbuotojus į mokymus, mes sukūrėme tokias galimybes įmonės viduje. Suteikėme galimybę darbuotojams tobulėti ne tik savo profesinėje, bet ir kitose srityse,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Esame pavyzdys, kaip krečiant pandemijai ir dirbant nuotoliniu būdu sugebėjome dar labiau sustiprinti mūsų darbuotojų tarpusavio santykius ir bendras veiklas. Norime užkrėsti tuo ir kitus, bei parodyti, jog viskas yra įmanoma!” –  rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Gamina ir prekiauja sveikais ir skaniais desertais be cukraus ir baltų miltų. Įmonė įkurta 2020 m.. Įmonės vadovas – Deividas Šalnis.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 3.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

Įmonė veiklą pradėjo per karantiną, todėl buvo iš karto priversta veikti kitaip. “Visų pirma, savo verslu nešame idėją, kad desertas gali būti ne tik skanus, bet ir sveikas. Ir karantinas, tikime, mums netgi pasitarnavo, nes žmonės pradėjo labiau rūpintis savo sveikata, prisižiūrėti, stiprinti imunitetą. Taip pat iš karto tapome prieinami. Dirbame be išeiginių (net per šv. Kalėdas ir šv. Velykas), o pačioje pradžioje dirbdavome net iki vėlaus vakaro, kas priešinga senbuvių strategijai, kurie per karantiną atvirkščiai – trumpino darbo laiką. Mes buvome tie, pas kuriuos vienintelius degdavo naktį šviesa, kai niekas šalia nedirbo ir tai, tikime, prisidėjo prie to, kad greičiau tapome pastebėti ir atrasti,” – rašo įmonės atstovas.  Įmonė taip pat daug dėmesio skyrė komunikacijai socialiniuose tinkluose.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Esame išskirtiniai ir įdomūs maitinimo įmonių segmente savo idėja ir konceptualumu. Turėjome drąsos atsidaryti ir veiklą pradėti per karantiną, kai net senbuviai susiduria su sunkumais, ir patirti sėkmę – atsidarome antrą, gerokai didesnį savo gamybinį ir prekybinį tašką Vilniuje, taip pat svarstome galimybę plėstis į Kauną ir į kelis kitus taškus prekybos centruose,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Tai technologinis startuolis, kuris pirmus dvejus metus pardavimų veiklos nevykdė, nes kūrė programinį technologinį sprendimą. 2021-02-01 pradėta reklamos kampanija skirta išviešinti, edukuoti “Dimetris” kompiuterinę programą. Dimetris – tai statybos kiekių skaičiavimo programa, skirta pagreitinti įvairių sričių inžinierių kasdienės veiklos darbą. Programa gali apskaičiuoti bet kuriuos geometrinius kiekius iš PDF failo ar net nuotraukos. Šio sprendimo išskirtinumas – paprastumas, greitis, patogumas. Programos naudojimas nereikalauja jokio apmokymo, o pagal parengtą vizualinę mokymų medžiagą savarankiškas mokymasis užtruks vos 5 min.Programa neturi jokių analogų Lietuvoje, Baltijos šalyse, bei daugelyje pasaulio valstybių. Artimiausiu metu planuojama startuoti Jungtinėje Karalystėje, Dubajaus ir Švedijos rinkose.  Įmonė įkurta 2018m.. Įmonės vadovas – Mindaugas Laučys.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 1.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Mūsų veikla nebuvo apribota karantino metu, nes ji tiesiog nevykdė aktyvių pardavimų – dar nebuvo startavęs projektas. Tačiau turėjome gana sudėtingą klausimą – ar vis dėl to pandeminis laikotarpis yra tinkamas pradėti visiškai naują, niekam nežinomą veiklą. Ilgai nesvarstę priėmėme sprendimą, jog niekada nerasime gero laiko startui, arba tiesiog jį „pražiopsosime”, nes nebūsime tam pasiruošę.

Nusprendėme, jog šalia visų kitų iššūkių, kurie mūsų dar laukia, bus pridėta ir „pandeminė vyšnia ant torto” – bendros mūsų projekto situacijos neturėtų labai paveikti. Geros idėjos yra sėkmingos visais laikotarpiais. Jei mūsų idėja ne tokia – vadinasi turėsime gerą egzaminą,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Pirmiausiai dėl to, kad tai Klaipėdoje gimusi, brandinta ir išleista į gyvenimą unikali idėja. Karštai tikime tuo ką darome, kokią naudą tai gali duoti mūsų klientams, bei esame įsitikinę, jog pavyks išgarsinti Lietuvą pasauliniame kontekste. Manome, jog tikime savo kūriniu ne veltui, nes prie jo kūrimo prisidėjo patys tikriausi inžinieriai ekspertai. Norime būti išgirsti, pamatyti, suprasti ir įvertinti,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Internetinė prekyba diskgolfo diskais ir kitomis diskgolfo sporto prekėmis. Įmonės veiklą pradėjo 2020m.. Įmonės vadovas – Paulius Balsys.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 1.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Diskgolfas dar iki pasaulinės pandemijos buvo įvardijamas kaip sparčiausiai pasaulyje auganti sporto šaka. Deja, Lietuva dar labai atsiliko nuo pasaulinių tendencijų. Pandemija atskleidė visas gerąsias

diskgolfo puses ir tapo viena iš nedaugelio sporto veiklų, kuriomis buvo galima užsiimti karantino metu, kuomet dauguma įmonių ir įstaigų buvo uždaryta. Tad pandemijos pradžioje pastebėjus žmonių norą bent išeiti iš namų į parką pasivaikščioti, pastebėjome dideles galimybes šiam sportui ir nusprendėme pradėti Lietuvoje atstovauti kokybiškus pasaulinius diskgolfo inventoriaus gamintojus. Veiklos pradžia dėl logistinių procesų kiek užtruko, tačiau startavę žiemą, jau per porą mėnesių galime pasidžiaugti gerais rezultatais ir itin gausiai augančia diskgolfo žaidėjų bendruomene,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Mūsų įmonė sėkmingai startavo pandemijos metu, pristatydama Lietuvos žmonėms naują veiklos rūšį, kuri itin gelbėja, kai norisi kažkokios aktyvios veiklos lauke karantino metu, kuri yra saugi, nes galima žaisti individualiai arba su šeimos nariais, nepriklausomai nuo amžiaus ar sveikatos. Papildoma sklaida mums padėtų pasiekti platesnę auditoriją ir informuoti žmones apie tokio laisvalaikio galimybę,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Šeimos įmonė, skatinanti teisingai pasirinkti ir dėvėti darbo saugos priemones, prekiaujanti  sertifikuotomis ir legaliomis priemonėmis, puoselėjanti šiltą bendravimą: tiek pačios komandos, tiek su klientais ar verslo partneriais. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba darbo saugos priemonėmis, dirba visoje Lietuvoje. Jau 9-erius metus vienintelė Lietuvoje organizuoja nemokamus interaktyvius darbų saugos ir aplinkosaugos mokomuosius seminarus visoje Lietuvoje. Įmonė įkurta 2006m..  Įmonės vadovė – Irma Spudienė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 16.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

Įmonės veiklos pobūdis – bendrauti gyvai su klientais, pristatyti jiems prekes, patarti kaip dėvėti, parodyti naujoves, t.y. AAP prekės, daugybė rūšių, saugos standartų, siuvant darbo rūbus, svarbu ir audinius „paliesti”. Iki pandemijos įmonė vesdavome gyvus mokymus – jie padėdavo ir praplėsti klientų ratą. “Sėkmė yra tai, kad tai mūsų Krizė, mūsų prekė, bei ilgalaikiai partnerystės ryšiai su tiekėjais. Kai kiti neturėjo prekių, mes, kad ir mažesniais kiekkiais, bet atsiveždavome, nes dirbome ne tiesiogiai su Kinija, o tik su ES šalimis, ir prekiavome tik sertifikuotomis prekėmis. Mūsų produktas tapo paklausiausias rinkoje. Tai mūsų metai, mūsų krizė,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Prasidėjus pandemijai, uždarius įmones, stojo panika, nežinojome kaip elgtis, ką daryti, darbuotojai buvo strese, tačiau teko susiimti ir sprendimus, pokyčius, strategijas keisti ne dienomis, o valandomis, visus raminti, griežčiau pasakyti “ne” nemokiems klientams, laikinai panaikinti mokėjimo atidėjimus net VIP klientams, nebijoti pasakyti valdžiai, kad nesilaiko kai kurių pažadų, nes sulaukėme įspėjimų, kad bus sąskaitos areštuotos, nors turėjo būti kitaip… TV reportažai, straipsniai žiniasklaidoje, mūsų sritis, mano pačios straipsniai ir sklaida žmonėms iki tol nežinojusiems, kas tai yra Respiratorius, kaip teisingai dėvėti, kokie padirbiniai. Vidinė drąsa, kova už tiesą. T.y. patys geriausi mano metai, mūsų įmonės žinomumas ir sklaida išaugo dešimtims kartų. Ne apyvartomis matuoju įmonės sėkmę, o žmonių palaikymu bei mūsų matomumu, – rašo įmonės vadovė.

Ne tik sėkmingai augome ir pardavinėjome prekes, bet rėmiau ir ligonines, poliklinikas, dalinausi pelnu su tais, kuriems reikėjo labiau. Aktyviai dalyvauju visuomeninėje veikloje. Nebijojau prašyti, pasisakyti, kad sunku.  Vadovų klubai, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, administracija labai stipriai palaikė, pirko preke. Palaikiau kitus ir aš, raginau nebijoti, kai sunku, pripažinti, prašytis pagalbos, patarimų. Pastūmėjau ne vieną verslą atsigauti, imtis pokyčių, viešintis. Neslėpsime, kad mes suvaldėme ir pačią ligą – nei vienas darbuotojas lig šiol nesirgo Covid-19. Taip, mes turėjome priemonių, nes tuo prekiaujame. Mes su šokio ritmu dezinfekuodavome stalus, nei vienos dienos nedirbome per nuotolį, tik vienas kitas žmogus, kuris dėl artimųjų ligų ar izoliacijos, arba negalios pasiprašė kartas nuo karto padirbti namie. Pas mus prekės važiuoja kasdien, jas reikia paskirstyti, išvežioti klientams, mašinų turime nemažai, jas laikyti kieme ir samdyti tik DPD būtų buvę per didelės išlaidos, tad vadybininkai saugiai išvežiodavo prekes ir patys. Su geru nusiteikimu, su laiku nebeliko ir tos panikos, dirbame savo vaga, be įtampos, nes kito kelio nėra…

Mūsų veiklos pobūdis – bendrauti su klientais gyvai, pristatyti jiems prekes, patarti kaip dėvėti, parodyti naujoves, t.y. AAP prekės, daugybė rūšių, saugos standartų, siuvant darbo rūbus, svarbu ir audinius „paliesti”. Iki Pandemijos vesdavome gyvus mokymus, kurių dėka plėsdavome klientų ratą, atėjus Pandemijai, teko pakeisti vadybininkų darbo pobūdį, daugiau bendrauti telefonu, el.paštu, pradėjome organizuoti Zoom mokymus, kai tik tarpuose atlaisvėdavo karantino sąlygos, keliaudavome pas klientus, su dauguma saugiai per atstumą apžiūrėdavome prekes pvz. lauke, iš mašinos kaip senais gerais laikais, kai į kaimą atvažiuodavo automobiliai su  J. Kai kurie klientai įsirengė palapines su šildomomis lempomis.

Nenustojome pažymėti pergalių, nuolat mokytis, tobulėti, tik daugiau per Zoom ir pan. , “- rašo įmonės vadovė.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Kaune veikianti įmonė Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje  atstovauja vokišką prekinį ženklą „Festool“. Šis prekinis ženklas pasaulyje žinomas kaip aukščiausios kokybės elektrinių įrankių, skirtų profesionaliems staliams, dailidėms, vidaus apdailos specialistams, grindų klojėjams, statybininkams, gamintojas. Įmonė įkurta 1992m.. Įmonės vadovas – Gintaras Čepononis.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 12.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

Įmonės veikla yra neatskiriama nuo kasdienio ir gyvo bendravimo su partneriais, klientais, taip pat dalyvavimo įvairiuose renginiuose, kasdienio komandinio darbo. Dažniausiai profesionalus meistras, rinkdamasis elektrinį ar akumuliatorinį įrankį, nori jį išbandyti, palaikyti rankoje, suprasti funkcijas ir jo specifiką. Įmonės siūlomi įrankiai yra „Premium“ segmento, reiškia ir jų kaina yra aukštesnė nei dauguma galutinių klientų norėtų ar galėtų mokėti. Todėl argumentuoti visus privalumus, pagrįsti kainą, pademonstruoti, efektyviausia yra gyvo susitikimo metu, kas karantino metu tapo neįmanoma.

Kaip rašo įmonės atstovas, nors įmonė palaiko aktyvų ryšį su galutiniais klientais, tačiau prekės jiems parduodamos per prekybos partnerius. Taigi prasidėjus pandemijai įmonė neteko galimybės gyvai bendrauti su partneriais, su klientas, tarpusavyje. Ir tokia situacija sukėlė šiuos esminius iššūkius:

1) kaip padėti prekybos partneriams, kurių parduotuvės dėl karantino uždarytos, prekiauti galutiniams klientams?

2) kaip efektyviai skleisti informaciją apie naujus įrankius galutiniams klientams ir partneriams, kai nebegalima gyvai susitikti ar dalyvauti renginiuose?

3) kaip komandai pasiruošti naujų gaminių pasirodymui rinkoje, kai dirbama maksimaliai nuotoliniu būdu?

4) Kita.

Prasidėjus karantinui, buvo pakoreguotas prekių pristatymo modelis, prekes siunčiant ne į prekbos partnerio parduotuvę, o – tiesiai klientui. Partneriai aktyviai naudojosi šia galimybe. ”O partnerių reakcija, grįžtant prie įprasto prekių pristatymo modelio 2020 metų vasarą, tik dar kartą patvirtino šio sprendimo naudą. Visgi jau 2020 metų spalį dėl kylančios naujos koronaviruso bangos ir vėl pasiūlėme partneriams pristatymo paslaugą iš sandėlio tiesiai galutiniams klientams,” – rašo įmonės atstovas.

Prasidėjus pandemijai techniniai specialistai nebegalėjo lankytis prekybos partnerių įmonėse ir klientų objektuose ar dirbtuvėse. Siekdami efektyviai pristatyti naujus gaminius, išsiskirti tarp konkurentų bei palaikyti ryšį, artimą gyvam kontaktui, su klientais ir partneriais, buvo pradėtos rengti 30-60 minučių trukmės tiesioginės transliacijos Facebook ir YouTube. “Po kiekvieno iš šių renginių turėjome mūsų lūkesčius viršijančius pristatomų produktų pardavimus. Ir šioje vietoje noriu priminti, kad kalba eina apie “Premium” lygio produktą tiek kainos, tiek kokybės prasme. Taip pat efektyviam naujų gaminių pristatymui buvo priimtas sprendimas aktyviau naudoti interneto rinkodaros sprendimus. Tarkime, padidinome siunčiamų per mėnesį naujienlaiškių kiekį, netgi pagerindami atidarymų /  paspaudimų rodiklius. Taip pat pradėjome aktyvesnę komunikaciją Facebook puslapyje, įvedėme nuotolinės konsultacijos vaizdo skambučių paslaugą,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Mūsų įmonės atvejis yra puikus pavyzdys, kaip lojali darbuotojų komanda, būdama absoliučiais prekinio ženklo fanais, gali greitai, drąsiai ir entuziastingai priimti aplinkos keliamus iššūkius. Dauguma mūsų darbuotojų patenka į vidutinio amžiaus segmentą, todėl galite įsivaizduoti, kad tų pačių tiesioginių video transliacijų rengimas prilygo tikram savęs išbandymui. Be to, dauguma esame perfekcionistai. Atstovaudami aukščiausios kokybės produkto gamintoją, atrodo netgi trumpi produktų pristatymo video turi būti labai kokybiški. Nepaisant savo įsitikinimų, mes pasirinkome veikti, kai kur nusileidžiant savo perfekcionizmui, vardan bendro tikslo,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

KN yra Klaipėdos naftos terminalo, Subačiaus naftos terminalo, SGD terminalo ir SGD paskirstymo stoties bei Brazilijos Aҫu terminal operatorė. Per savo veiklos metus KN išaugo iš Lietuvos naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorės vaidmens ir tapo tarptautinės SGD rinkos žaidėja. Rinkai teikiame sukauptas terminalų eksploatavimo ir vystymo žinias bei jungiame energetikos rinkas, klientams visame pasaulyje suteikdami galimybę apsirūpinti ir prekiauti energetiniais resursais. Įmonė įkurta 1959m.. Įmonės vadovas –  Darius Šilenskis.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 377.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

Naftos produktų paklausa ir naftos perdirbimo maržos pakankamai greitai susitraukė dėl sumažėjusio mobilumo pasaulyje, tai atsiliepė ir naftos produktų krovai terminaluose. Nors, kaip teigiama, visada nuosekliai stengiamasi diversifikuoti naftos terminaluose teikiamas paslaugas ir produktų portfelį (jų kraunama apie 20 skirtingų pozicijų), prasidėjus pandemijai reikėjo labai greitai persiorientuoti pagal pasikeitusias aplinkybes ir susitelkti į kitų galimybių paiešką. Kadangi KN valdo didelius talpyklų parkus, reikėjo šią infrastruktūrą „įdarbinti“ ir užtikrinti atitinkamą jos išnaudojimą. Todėl dar 2020 m. pirmą metų pusmetį įmonei pavyko iš dalies kompensuoti naftos produktų krovos praradimą žaliavinės naftos kroviniais. Įmonei pasiteisino anksčiau atlikti investiciniai sprendimai į talpyklų parko plėtrą. “Taip pat įdarbinome talpyklas suteikdami savo klientams naftos produktų saugojimo paslaugas, krovėme rekordiškai daug biodegalų. Visa tai pavyko pasiekti didelio komandos susitelkimo ir orientacijos į tikslą dėka bei išlaikyti aukštą pelningumo lygį,” – rašo įmonės atstovas. Kitas aspektas – didelė dalis įmonės darbuotojų yra darbininkai ir specialistai, kurie dėl savo veiklos pobūdžio negali dirbti nuotoliniu būdu, todėl įmonė turėjo labai greitai užtikrinti jų saugą darbe, suvaldyti galimą užkrato plitimą ir užtikrinti savo veiklos tęstinumą. Dar iki šalyje paskelbiant pirmąjį karantiną, įmonėje buvo suburta COVID-19 darbo grupė, kuri veikia ir dabar ir kurią sudaro įvairių sričių specialistai, kurie reguliariai renkasi ir sprendžia klausimus, kokias priemones inicijuoti ir taikyti tam, kad darbuotojų saugumas darbe išliktų aukštame saugumo lygyje. ”Džiaugiamės, kad įmonėje pritaikyti sprendimai leido išvengti koronaviruso židinių. Taip pat svarbu akcentuoti, kad net ir tokiomis sąlygomis balandžio mėnesį tapome Brazilijos Aҫu uoste vystomo SGD terminalo operatoriais, mobilizavome ten savo darbuotojus. Tai buvo išties nelengva esant mobilumo ribojimams, tačiau savo funkcijas užtikrinti šiame projekte pavyko sklandžiai . Taip pat po atliktos metinės klientų pasitenkinimo apklausos gavome puikius įvertinimus. Pandemijos laikotarpį išnaudojome ne tik verslui, bet ir organizacijos
kultūrai stiprinti: įsidiegėme LEAN, gavome ISO sertifikatus, o metiniai darbuotojų įsitraukimo rezultatai buvo geriausi nuo jau kelis metus iš eilės vykdomos apklausos pradžios,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“KN yra strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinti įmonė. Tai reiškia, kad turime suderinti verslo interesus ir įgyvendinti uždavinius, keliamus mums valstybės: užtikrinti naftos produktų rezervo saugojimą, sudaryti sąlygas naftos produktų tranzitui ir SGD tiekimui tam, kad būtų užtikrinta energetinė nepriklausomybė. Turime labai konkrečias veiklos sritis, valstybės lūkesčius ir didelį įdirbį, todėl galimybių staiga persiorientuoti į kitas veikos sritis neturėjome. Todėl susitelkėme į veiklos optimizavimą ir efektyvinimą ieškodami naujų galimybių rinkose, lanksčiai reaguodami į klientų lūkesčius ir siūlydami įvairius sprendimus. SGD rinka priešingai – pernai išgyveno ženklų pakilimą, kadangi dėl krovinių pertekliaus tarptautinėje rinkoje, kurį taip pat iš dalies lėmė ir COVID-19 pandemijos poveikis pasiūlos-paklausos balansui, krito SGD kaina ir padidėjo paklausa importuotai per SGD terminalą Klaipėdoje. Šiuo atveju turėjome užtikrinti, kad klientų rinkoje įsigyti kroviniai turėtų galimybę būti priimti, perkrauti ir išdujinti. Tai taip pat pareikalavo komandos susitelkimo, kas išties turi tam tikrų iššūkių dirbant nuotoliniu būdu. Apibendrinant, COVID-19 pandemijos akivaizdoje, būdama tarptautine bendrove nesustojome ir diegėme efektyvumo įrankius, išlaikėme aukštus klientų pasitenkinimo rodiklius, kaip niekada didelį darbuotojų įsitraukimą ir visos komandos susitelkimą žengti ekstra mylioms,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

LEMONA electronics – lyderio pozicijas Baltijos regione užimanti tarptautinė įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairiais elektronikos komponentais, įrankiais, medžiagomis bei išmaniais sprendimais namams ir verslui.

Įmonė greitą ir operatyvų prekių pristatymą bei tiekimą užtikrina centriniame sandėlyje turėdama aukštą prekių atsargų lygį, palaikant daugiau nei 10 000 skirtingų prekių likučių. O ilgas ir nuoseklus darbas bei puikūs prekybiniai santykiai su partneriais iš viso pasaulio suteikia galimybę užsisakyti iš daugiau nei penkių milijonų skirting prekių.

Plečiantis asortimentui ir išaugus poreikiui įmonė pradėjo dirbti su juridiniais asmenimis, tiekti komponentus ir medžiagas gaminiams. Prasidėjus B2B prekybos kanalo vystymuisi, didmeninės prekybos apimtys greitai pasiekė ir viršijo mažmeninę prekybą.

Įmonės elektroninė parduotuvė sėkmingai veikia jau daugiau nei 15 metų ir yra viena iš pirmųjų Lietuvos elektroninių parduotuvių. Elektroninės komercijos kanalas pasiekia klientus ten, kur nėra fizinių pardavimo padalinių, taip stiprindamas mažmeninės prekybos kanalą. Sujungus elektroninės komercijos kanalą su didmeninės prekybos klientų poreikiais, jiems tapo daug lengviau pateikti užsakymus.

Įmonė įkurta – 1992m.. Įmonės vadovė – Vaida Joneikienė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 139.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“UAB „Lemona“ per metus savo e. parduotuvės konversijos rodiklį padidino tris kartus. Sėkmingai investavę į puslapio atnaujinimą, stirpinę komunikaciją pandemijos metu ir didindami sklaidą šiai dienai turime augančius pardavimus per visus 3 pardavimo kanalus – B2B, B2C ir e-prekyba,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Manome, jog turime sėkmės formulę, kuria norime pasidalinti, tuo pačiu pasidžiaugti savo pasiekimais ir kad apie mus išgirstų kaip apie sėkmingus, inovacijas skatinančius bei elektronikos iššūkius sprendimus sprendžiančius partnerius,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

RAIBEC – tai skaitmeninės rinkodaros agentūra padedanti vystyti verslus, auginti jų pardavimus grindžiant duomenų analize ir automatizavimu. Didžioji dalis klientų yra elektroninėne prekyboje.

Įmonė teikia marektingo, verslo vystymo konsultacijas. Padeda  išsigryninti vertybes, atrasti konkurencinį pranašumą, surasti sprendimus padedančius parduoti internete. Įgyvendina pelningas reklamines kampanijas Google Ads, socialiniuose tinkluose. Įmonė įkurta 2002 m.. Įmonės vadovas –          Remigijus Kuliešius.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 5.

Įmonės veikla karantino laikotarpiu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Didelę mūsų agentūros pajamų dalį iki pandemijos sudarė ir darbų teikiamų turizmo sektoriui tai kelionių, aviabilietų, viešbučių, pramogų, renginių organizavimo pardavimai. Atėjus karantinui šios veiklos arba visai sustojo, arba ženkliai mažino užsakomų darbų kiekius. Krito pajamos, bet ne sąnaudos. Atsirado daugiau laisvo laiko personalui. Nesinorėjo prarasti gerų specialistų. Supratome, kad turime daugiau laiko. Supratome, kad kitiems verslams tai didelių iššūkių laikotarpis ir vietoje to, kad atleisti darbuotojus sugalvojome turimus laisvus išteklius panaudoti verslų, kuriems reikia padėti, pagalbai teikti. Paskelbėme programą, kurios idėja yra padėti verslams su skaitmenine rinkodara, konsultacijomis transformuojant ir optimizuojant jų pardavimų kanalus. Susikūrėme progą kitų industrijų ir smulkesniems verslams parodyti, kaip skaitmeninė rinkodara gali būti geresnė ir padėti išgyventi šiuo sunkiu laikotarpiu. Prisijungėme prie “Versli Lietuva” iniciatyvos “Internete karantino nėra”, verslo mentorių tinklo.

Supratome, kad turime optimizuoti ir pačius darbų procesus savo įmonėje, nes procesai, kuriuos darome gali neužtikrinti verslams sėkmės šiuo laikotarpiu. Norit pasiekti daugiau ir sėkmingai konkuruoti reikalingas didesnis specialistų ir bendro darbo su klientu indėlis. Turėjome peržiūrėti pačius procesus vykdomus organizacijoje, standartizuoti tam tikras procedūras. Natūrali darbuotojų kaita ir išaugusi skaitmeninės rinkodaros specialistų paklausa sumažino mūsų gretas, bet pertvarkyti vidiniai procesai padėjo pakelti organizacijos darbo našumą. Dar labiau pradėjome automatizuoti ir darbo, ir reklamų kūrimo procesus. Šiuo metu kiekvienas komandos narys padaro 1.5 karto tiek, kiek padarydavo ankščiau.

Turėjome išmokti ir naujų darbo principų kaip komanda – dirbti nuotoliniu būdu. Nuotoliniu būdu dirbame ir iki šiol, atradome sėkmingus šio darbo principus. Pusės metų bėgyje pajamas susigrąžinome į prieškrizinį lygį. Nepaisant to, kad kilo ir darbuotojų atlyginimai,  augo ir mūsų pelningumas,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Žinome ir galime pasidalinti atrastomis gerosiomis praktikomis apie tai, nuo ko priklauso nuotolinio darbo sėkmė. Galime pasidalinti patirtimi ir receptais pasikeitusioje aplinkoje. Kaip rasti sėkmingus sprendimus vystyti verslą internete ir kokios dažniausios klaidos, kurias daro smulkusis ir vidutinis verslas?” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Meksikietiško maisto restoranų tinklas Vilniuje, patiekiantis greitą, tačiau šviežią ir sveiką meksikietišką maistą. Įmonė įkurta 2016m. Įmonės vadovas – Emilis Kičiatovas.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 19.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Pirmojo karantino metu pagal valstybės rekomendacijas išleidome darbuotojus subsidijuojamų prastovų ir į priekines restorano linijas (virtuvė, baras) ėjo dirbti patys vadovai, kurie turi patirties maisto gamyboje bei aptarnavime (pirmaisiais restorano gyvenimo metais taip pat dirbo petys į petį su samdomais darbuotojais). Taip pat supratome, jog tiekiant maistą išsinešimui užtenka mažiau personalo – optimizavome kai kuriuos procesus bei darbuotojų rotaciją, ženkliai susimažinome kaštus. Įgyvendinome tam tikrus sėkmingus marketinginius veiksmus,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Net uždarę vieną restoraną per pandemiją bei praradę daug pinigų, sugebėjome pilnai atsitiesti ir vėl pradėti planuoti intensyvią plėtrą. 2021 m. kovo mėn. – rekordinis mūsų mėnuo per visus įmonės gyvavimo metus. Norėtume pasidalinti savo sėkmės istorija,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Pasaulinės personalo sprendimų kompanijos „ManpowerGroup“ dalis. Šiemet komanda švenčia 15 sėkmingų veiklos metų Lietuvoje sukaktį. “Didžiuojamės per tą laiką užsitikrinę tvirtas pozicijas rinkoje ir atsilaikę prieš 2009 ir Covid-19 krizes. Specializuojamės specialistų, vadovų ir profesionalų atrankos bei jų įdarbinimo srityse. Teikiame inovatyvias personalo paslaugas klientams finansų, pardavimų, paslaugų, technologijų (inžinerijos bei IT) ir gamybos segmentuose. „Manpower“ veikla apima darbuotojų paiešką ir atranką; nuolatinį ir laikiną įdarbinimą; darbuotojo išdarbinimą bei Konsultacijas,” – rašo įmonės atstovas. Įmonė įkurta 2006m.. Įmonės vadovė – Božena Petikonis-Šabanienė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 131.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

Prasidėjęs karantinas paspartino papildomą inovacijų diegimą įmonės viduje. Siekiant palaikyti emocinę gerovę, buvo įvestos bendros virtualios kavos pertraukos, pradėta naudoti mobilioji programėlė, kurioje darbuotojai virtualiai apkabina ir padėkoja vieni kitiems už pagalbą ar paprastą palaikymą. “Ši programėlė jau tapo pamėgta mūsų komandos ir patikiname – turi efektą bendrai emocinei gerovei,” – rašo įmonės atstovas.

Darbas nuotoliniu būdu, kandidatų kalbinimas per pokalbių programėles ir virtualūs susitikimai su klientais buvo įprasti dar gerokai iki pandemijos. Pagrindinis lūžis įvyko vidinėje komandos komunikacijoje. Reikėjo rasti būdą palaikyti šiltus santykius, neformalų bendravimą ir kartu produktyvumą. “Šį iššūkį sprendėme įvesdami naujus ritualus bei įpročius. Įmonės vidinė atmosfera smarkiai atsiliepia ir išorėje, tad prioritetas yra skiriamas komandai ir kiekvieno jos nario augimui. Tokia taktika leido mums ne tik įvykdyti įmonės finansinius tikslus, bet ir įvesti naujas – darbuotojų atrankos procesų valdymo (ang. RPO) – paslaugas. Tai personalo valdymo paslauga, kai užsakovas gauna personalo skyrių tam tikram plėtros etapui įvykdyti. Pavyzdžiui, įmonė planuoja atidaryti naują padalinį, per tris mėnesius reikia įdarbinti 100 žmonių, o vidiniame personal skyriuje dirba vos vienas specialistas. Tuomet atskubame į pagalbą mes – trims mėnesiams paskiriame savo vidinius atrankų specialistus, kurie mūsų užsakovo vardu užpildo laisvas vietas. Tai leidžia išlaikyti darbdavio įvaizdžio tęstinumą, įvykdyti samdos planus, o projektui pasibaigus neturėti bereikalingų kaštų. Juk papildomų darbo rankų ir galvų atrenkant personalą reikia tik keliems mėnesiams,” – rašo įmonės atstovas.

Susitelkusi į komandos gerovę ir mokymąsi, įmonė sėkmingai startavo su naujos paslaugos projektais ir pirmąjį ketvirtį baigė sustiprėjusi –  ketvirčiu padidino komandą, viršijo planuotą apyvartą 20%.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Pandemijai besitęsiant matome, kad įmonės prisitaiko vis geriau, bet tebeieško konkrečių pavyzdžių, kaip laimėti naujojoje realybėje. Esame pasiruošę pasidalinti smulkiais žingsneliais, kuriuos nuėjome sėkmės link (pavyzdžiui, būdais atsigręžt į vertybes), o taip pat ir palaikyti kitus verslus, dalindamiesi informacija apie besikeičiančią darbo rinką visame pasaulyje. Kartais sėkmei reikia tik šiek tiek įžvalgų ir iš to užgimsta naujos verslo idėjos – mes turime eilę tyrimų apie darbo aplinką pandeminiu laikotarpiu (kadangi „ManpowerGroup“ operuoja 80+ šalių, galime reguliariai vykdyti apklausas visame pasaulyje), kuriais remiamės patys ir norime dalintis su Lietuvos įmonėmis.

Ką turime dabar ir kas ekspertų numatoma ateičiai? Kokie sektoriai išgyvena aukso amžių, o kuriems tai išlikimo klausimas? Ar nauja darbo realybė jau nebepasikeis? Atsakymus į šiuos klausimus kruopščiai išnagrinėjame bei atsakingai gilinamės į veiksnius, tendencijas, padarinius, tad manome, jog būtų naudinga iškomunikuoti turimą informaciją plačiajai visuomenei,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Įmonės veikla – sporto renginių, daugiausiai bėgimo maratonų, organizavimas. Įmonė įkurta 2019m.. Įmonės vadovas – Valdas Šmaižys.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 1.

Įmonės veikla karantino metu – apribota.

Sėkmės receptas:

Įgyvendinta idėja – bėgimo varžybas perkelti į virtualią erdvę.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Nes buvome virtualių bėgimų pradininkai ir pionieriai Lietuvoje, parodėme, kad realių renginių uždarymas negali sustabdyti žmonių noro judėti ir sportuoti,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Per metus gamykloje pagaminama apie 75 tūkst. tonų produkcijos gyvūnams. „Mars Lietuva“ gamykla yra viena didžiausių šalies eksportuotojų – joje gaminami 400 rūšių ir porūšių produktai tiekiami į daugiau kaip 30 Europos šalių. Lietuvoje bendrovė taip pat organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais, ledais, padažais, kitais maisto produktais, taip pat gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais produktais. Įmonė įkurta 1993m.. Įmonės vadovė – Aušra Žemaitienė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 794.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

Įmonė buvo viena iš pirmųjų Lietuvoje, kuri 2020 m. vasarį, kai pandemija dar nebuvo pasiekusi Lietuvos, pradėjo diegti prevencines saugumo priemones – buvo atsisakyta darbo kelionių, atlikti pakeitimai bendrovės patalpose. Siekiant sumažinti kontaktų kiekį, buvo perskirstyti gamyboje dirbančių žmonių srautai. Pandemijai užsitęsus, ne gamybos padalinių darbuotojams buvo suteikta galimybė dirbti nuotoliniu būdu. “Sėkme laikome tai, kad beveik 800 darbuotojų turinti gamybinė įmonė sugebėjo greitai, lanksčiai reaguoti, pakeisti darbo metodus ir užtikrinti nenutrūkstamą veiklą. Prieš pandemiją gamykloje buvo įprasti susirinkimai, kuriuose dalyvaudavo 150 žmonių (tiek jų dirba vienoje pamainoje), o pandemijos aplinkybėmis radome naujus būdus užtikrinti sklandų informacijos, svarbios gamybinei veiklai, perdavimą. Įmonės administracija didžiąja dalimi dirba nuotoliniu būdu. 2020-ųjų pavasarį, atsidėkodama darbuotojams už susitelkimą, kuris padėjo užtikrinti įmonės veiklos tęstinumą pirmojo karantino laikotarpiu, „Mars Lietuva“ 608 darbuotojams skyrė vienkartinius atlyginimo priedus, siekusius 300 EUR. Tuo metu, kai kitose įmonėse darbuotojus teko išleisti į prastovas, mūsų komanda įrodė atsparumą sukrėtimams ir gebėjimą bendradarbiauti net ir ypatingomis aplinkybėmis. Beveik 1,5 mln. EUR siekiančias metines premijas „Mars Lietuva“ darbuotojams išmokėjo ir už visus 2020-uosius. Šios pastangos ir veiksmai leido fiksuoti sėkmingus 2020-uosius – finansinius metinius įmonės rezultatus skelbsime gegužę, tačiau jau dabar akivaizdu, kad metai įmonei buvo palankūs. Pandemijos paskatinti sprendimai mums padėjo pasiekti, kad gamykla visus metus dirbtų pilnu pajėgumu ir kad būtų patenkinta auganti produkcijos – maisto gyvūnams augintiniams – paklausa,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Pandemijai užsitęsus, vienas svarbiausių dalykų kiekvienam žmogui atskirai, bendruomenėms, verslui – išsaugoti stabilumą ir kantriai išlaukti pagerėjimo, nepatiriant didelių praradimų visu šiuo laikotarpiu. „Mars Lietuva“ užtikrina saugaus, stabilaus darbo vietas savo darbuotojams. Kiek leidžia dabartinės sąlygos, įmonė toliau aktyviai prisideda prie gyvūnų gerovės iniciatyvų, įmonės darbuotojai, laikydamiesi saugumo reikalavimų, savanoriauja gyvūnų prieglaudose. Bendrais teigiamais įmonės rezultatais prisidedame prie kitų Lietuvos verslų, kurie per pandemiją sugebėjo ne tik išlikti, bet ir sustiprėti, o tai turi reikšmingos įtakos visai šalies ekonomikai. Esame atsakingi už savo žmones, bendruomenę, kurioje dirbame, ir prisidedame prie visos šalies ekonominių pagrindų stiprinimo – manome, kad šios „Mars Lietuva“ charakteristikos gali atverti kelią dalyvavimui projekte,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Komercinio nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo įmonė, valdanti vieną patraukliausių teritorijų mieste su patogiai išvystyta prekybos, logistikos ir biurų infrastruktūra. Teritorijoje veikia specializuotas prekybos centras „Unideco“, subūręs apdailos interjero prekybininkų klasterį. Čia veiklą vykdo virš 130 apdailos, statybinių medžiagų prekybos bei paslaugų įmonių. Prekybinių patalpų plotas (GLA) siekia virš 21, 2 tūkstančio m2. Bendras teritorijos plotas 57 tūkst. m2. Įmonė įkurta 2008m.. Įmonės vadovas – Audrius Mockus.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 10.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

Teritorijoje veikia specializuotas prekybos centras „Unideco“, subūręs apdailos interjero prekybininkų klasterį. Karantino metu visų centre ir teritorijoje įsikūrusių parduotuvių veikla visiškai apribota. Leidžiama prekiauti internetu, tačiau statybų, apdailos segment e-prekyba niekada nebuvo populiari. Nei prekybininkai nei klientai nebuvo pasiruošę prekiauti/pirkti apdailos prekes internetu. Apyvartos krito bene 80 – 90%. Plyteles, grindis, baldines plokštes, santechniką, net ir šviestuvus būtina pamatyti gyvai, įvertinti spalvas, faktūras dienos šviesoje, o geriausia – kartu su kitomis medžiagomis ir pačiame įrenginėjamame objekte. Taigi, įmonė susidūrė su dilema, kaip parduoti tai, ko niekas nenori pirkti internete.

Vis dėlto buvo rasta sprendimų, kurie veikia ir iki šiol – galima užsisakyti medžiagų (plytelių, grindų, plokščių ir net durų spalvynų pavyzdžius į namus). Nuomininkai patobulino savo el. katalogus, papildė galimybėmis aptarnauti klientus per nuotolį. Prekybos centro veikla buvo pakeista iš esmės – iš tradicinės mažmeninės prekybos vietos tapo paslaugų centru, kuriame žmonės turi galimybę atvykti pasikonsultuoti su apdailos bei interjero specialistais.

Kaip teigia įmonės atstovas, pasibaigus pirmam karantinui prekybos centro rezultatai netruko grįžti į lygį pernykštį lygį ir net jį viršijo. Nuomininkų apyvartos kilo virš 30%, o kai kurie prekių segmentai, pvz. smulkios dekoro prekės augo net daugiau kaip 60%. “Antrojo karantino metu perorientavus visą centro veiklą iš tradicinės mažmeninės prekybos į paslaugų centrą, matome, kad lankytojų srautai greitai priartėjo prie ikikarantininio dienos vidurkio, nors šiuo metu yra ribojami,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Nes apdailos, interjero prekių segmentas sunkiausiai prisitaiko prie e-komercijos. Nors visi prekių segmentai persikėlė į internetą, pirkti tokias prekes rizikinga. Klientai tai daro labai nenoriai, todėl esame priversti ieškoti kitų būdų, kaip pritraukti pirkėjus. Kiekvienas prekybos suvaržymas tiek mums, tiek ir mūsų nuomininkams – labai skausmingas,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Gamina eterinius aliejus, ekstraktus, masažinio medaus ir kūno šveičiamuosius mišinius, buities priežiūros prekes, vaistažolių arbatas bei natūralius maisto produktus. Visi pirties, SPA, buities bei maisto produktai gaminami iš natūralios ir ekologiškos lietuviškos žaliavos. Įmonė įkurta 1989m..         Įmonės vadovas – Mindaugas Vyskupaitis.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – .9

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Dėl pandemijos praradome 40 % rinkos – Lietuvos sanatorijas ir SPA. Pirmą karantiną mes priėmėme kaip signalą peržiūrėti įmonės strategiją, mobilizuotis ir ieškoti kitų galimybių. Stipriai investavome į žinomumą, įmonės pristatymą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Sustiprinome labai kokybiško natūralaus ir ekologiško maisto gamybą, nes ir pandemijos metu žmonės valgo. Dalyvavome su kosmetikos produktais konkurse “Beauty Awards” (Jungtinė Karalystė). Pasisekė laimėti. Labai intensyviai ruošėmės galimai, antrai pandemijos bangai. Vasaros metu, kai buvo atlaisvintas karantinas, nufilmavome reklaminius filmukus. Paruošėme gaminius, kurie buvo pritaikyti naudoti namų sąlygomis pakeičiant sanatorijos procedūras. Nuojauta, kad antro karantino metu žmonės ieškos, kaip paįvairinti savo rutiną, pasitvirtino. Suvienijome kolektyvą, tai padėjo įveikti krizę. Imonė atstatė apyvartą i prieškarantininį lygį ir dirba pelningai,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Mūsų įmonė sėkmingai dirba jau 32 metus. Per tą laiką įveikėme ne vieną krizę. 2008 metais, kai daugelis įmonių bankrutavo, mes investavome į rekonstrukciją, darbuotojų motyvavimą ir iš krizės išėjome su didžiuliu pakilimu. Tuo metu supratome, kad versle yra gerai turėti alternatyvinę gamybą, jei dėl kokių nors priežasčių nesisektų pagrindinė veikla. Todėl investavome ir kaip alternatyvą kosmetikai įkūrėme išskirtinės kokybės maisto gamybos cechą. Taip pat norėtume perteikti patirtį, kaip svarbu kurti verslus naudojant vietines žaliavas; sukurti darbuotojus motyvuojančią ir palaikančią aplinką, nes darbuotojai būdami užtikrinti savo rytojumi, gali jaustis saugiai ir visą savo energiją skirti efektyviam darbui. Tikime, kad mūsų patirtis – išeiti iš krizių laimėtojais, pasitarnaus stiprinant Lietuvos ekonomiką, padės sutelkti visuomenę, duos jaunesnėms įmonėms ir verslams įkvėpimo ir pasitikėjimo savo jėgomis,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Muzikos mokykla „Ugnelė“ yra privati Vilniuje veikianti chorinės muzikos mokykla, kurioje mokosi apie 100 vaikų.  Nors mokiniai „Ugnelėje“ išmoksta tą patį, ką ir kitose muzikos mokyklose, mokymosi procesas šioje mokykloje yra šiek tiek kitoks. Programoje – asociacijų metodu grįstas muzikos rašto mokymas, nesukeliantis streso pirmaisiais pažinties su muzika metais (alternatyva įprastoms solfedžio pamokoms); dėmesys ne tik taisyklingam dainavimui, bet ir laikysenai, scenos ir kūno kultūrai; didelis dėmesys emociniam intelektui. “Mums choristai yra ne mygtukai, kuriais groja dirigentas, o kolegos, su kuriais kartu kuriame bendruomenę!” – rašo įmonės atstovas.

„Ugnelė“ – ne tik muzikos mokykla, bet ir aktyvus renginių visos Lietuvos dainuojantiems vaikams organizatorius. Didžiausi šiuo metu „Ugnelės“ vykdomi projektai – nuo 2004 m. organizuojamas Lietuvos vaikų chorų festivalis „Dainų mozaika“, kuriame kasmet dalyvauja 40-50 chorų ir 2016 m. kartu su Lietuvos nacionaliniu kultūros centru įkurtas Jungtinis Lietuvos vaikų choras, kuriame dainavimo žinias kismet gilina 250 vaikų.

Įmonė įkurta 2010 m.. Įmonės vadovė – Valerija Skapienė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 2.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

 “Ne vienerius metus juokaudavome, kad mūsų reikalavimai vaikui tikrai nėra dideli: reikia, kad jis tiesiog ateitų į pamoką. Tik tiek. Nes sėdėdamas namie ant sofos dainuoti ir groti dar nei vienas neišmoko. Šitas pajuokavimas visada atrodydavo visiškai logiškas – dainavimas chore juk neįmanomas be kitų choristų, be dirigento, be stebuklo, kuris įvyksta visiems įkvepiant tą pačią akimirką. Prasidėjus pandemijai šią nuostatą turėjome persvarstyti iš esmės, nes pasirinkimas buvo paprastas: arba jos atsisakome ir ieškome visiškai naujų būdų dirbti, arba tiesiog bankruotuojame. Visą mokyklą operatyviai perkėlėme į internetą, pakeliui patarimais, instrukcijomis ir sprendimais dalindamiesi su kolegomis iš visos Lietuvos chorų. Pradėjome organizuoti virtualius renginius mokyklos bendruomenei, drive-in dovanėlių dalybas, į Jungtinį Lietuvos vaikų chorą subūrėme 500 vaikų ir su jais pakvietėme dirbti ryškiausias pasaulio chorinės muzikos žvaigždes – juk prisijungti virtualiam darbui galima iš bet kur! Manome, kad per praėjusius metus chorinio dainavimo sampratą praplėtėme iki tokių ribų, kurių prieš tai nebūtume galėję net įsivaizduoti, ir galutinai supratome, kad choras vis dėlto nėra instrumentas, kuriuo groja dirigentas, o choristai – ne mygtukai, kuriuos būtų taip paprasta tiesiog spaudyti patogiu laiku… Būdami su vaikais šitoje šviesmečiais nuo komforto zonos nutolusioje realybėje mes jiems sakome: jūs mums svarbūs, ir padarysime viską, ką galime, kad tobulėtumėte kaip žmonės ir kaip muzikantai,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Vilniaus universiteto mokslininkų atiktame tyrime apie vaikų savijautą pirmojo karantino metu išryškėjo įdomi išvada: karantine neformalus ugdymas atsiskleidė kaip svarbus apsauginis vaikų fizinės ir psichinės sveikatos veiksnys. Vaikai, kurie nuotoliniu būdu lankė būrelius, palyginus su vaikais, kurie nelankė, mažiau laiko praleido prie ekranų, geriau jautėsi ir elgėsi, labiau norėjo mokytis ir pasiekė geresnių mokymosi rezultatų. Kalbėdami apie savo sėkmę norėtume paskatinti visus tėvus ieškoti vaikams sėkmingai nuotoliniu būdu veikiančių neformaliojo švietimo įstaigų – o jų tikrai yra! – ir kolegoms priminti, kad turime misiją ne tik išgyventi šį periodą, bet ir būti atrama ir pagalba jauniausiems mūsų visuomenės nariams,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

 Viena didžiausių nerūdijančio plieno profesionalių virtuvių įrangos gamintojų Europoje, sukaupusi didesnę nei 20-ies metų patirtį. Kompanija savo produkciją eksportuoja į 28 šalis. „Novametos“ pagamintą produkciją galima rasti „Michelin“ žvaigždutes turinčiuose restoranuose, didelėse korporacijose, tokiose kaip „Microsoft“, „Google“, „Rolls-Royce“, „Spotify“ ar žinomiausiuose pasaulio viešbučiuose. Įmonė įkurta 1997m.. Įmonės vadovas – Mindaugas Jonuškis.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 249.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

UAB „Novameta“ dirba visame pasaulyje ir specializuojasi HORECA sektoriuje, gamindama nerūdijančio plieno profesionalią virtuvės įrangą. Tad prasidėjusi pandemija sektorių palietė pirmiausiai. “Pirmieji mėnesiai tikrai buvo neramūs, nemaža dalis partnerių veiklos sustojo, daugelio įmonių veikla krito 20-30%, kai kurios net bankrutavo ir užsidarė. Esant šioms aplinkybėms, mūsų pirmasis tikslas buvo išsaugoti visas darbo vietas, nuraminti klientus, partnerius ir bankus, kad mes nesustojame, neužsidarome, o tikrai bandysime kovoti ir veiklą tęsti toliau. Žinoma, kai visa aplinka sustojo ir daugelis projektų pakibo „ore“, norėdami išsaugoti darbuotojus, turėjome laikinai sutrumpinti jų darbo dienos laiką. Per vieną parą administracija persikėlė dirbti nuotoliniu būdu, o gamyboje imtasi ypatingų saugumo priemonių, kurios leido iki šios dienos išvengti COVID-19 viruso židinių ir tęsti veiklą jos nestabdant,” – rašo įmonės atstovas.

Saugodama kolektyvą, įmonė pradėjo aktyvią vidinę komunikaciją. Kiekvieną savaitę buvo siunčiami naujienlaiškiai, kuriuose buvo informuojama, kaip įmonei sekasi.  “Neabejojame, kad būtent komandiškumas, pasitikėjimas vienas kitu ir bendra motyvacija įveikti šią krizę tapo tokia, paskata ir įkvėpimu, kuris šiandien mums leidžia stovėti ant aukštesnio laiptelio. Visgi, matydami, kad HORECA sektorius stipriai stoja, nors tuo metu ir dirbome 22 rinkose ir užsakymus galėjome diversifikuoti, nusprendėme ieškoti naujų galimybių. Vietoje 2 inžinierių prie naujų produktų dirbti pradėjo 5, investavome į galimybių paieškas ir produktų kūrimą. Per vieną savaitę sukūrėme tokius naujus higienos gaminius kaip bekontaktės mobiliosios rankų plovimo stotelės, bekontakčiai dezinfekatoriai ir t.t., jų katalogą, reklaminę medžiagą bei ją pasiūlėme mūsų klientams. Galima sakyti, kad naujas gaminys gimdavo beveik kasdien. Jis iškart būdavo įvelkamas į pardavimo rūbus, atiduodamas mūsų pardavimų ir reklamos skyriams, kurie bendraudavo su klientais. Atsiradus naujam gaminiui, pildydavome katalogą ir vėl kasdien pristatinėdavome savo naujus sprendimus. Norėdami būti labiau matomi ir suteikti pasitikėjimo partneriams, kad projektai nesustos, o mes laikomės gerai, pradėjome aktyvią mokamą reklamą socialiniuose tinkluose, ko anksčiau nedarydavome. Taip pat prisidėjome prie savo dukterinės kompanijos „Tanetos“ veiklos bei padėjome jiems gaminti reanimacines lovas, kurių poreikis pandeminiu laikotarpiu šoktelėjo į nematytas aukštumas.

Komandinis darbas, aktyvi komunikacija, vietoje taupymo ir apsukų mažinimo priimtas sprendimas investuoti į naujus gaminius ir reklamą davė savo vaisių. Nors metai buvo ypatingai sunkūs, bet vien tik gastro sektoriuje augome ir sugebėjome dirbti nenuostolingai, o paaugti 1%. Taip pat pandeminiu laikotarpiu, dirbdami nuotoliniu būdu, radome distributorius 6 naujose rinkose ir jų skaičių nuo 22 padidinome iki 28. Šiandien turime išaugusį kolektyvą (nuo 229 iki 249), o pirmasis 2021 metų ketvirtis yra rekordinis, kurio metu pasiekėme didžiausią visų laikų vieno ketvirčio apyvartą ir tai atsitiko, kai Europą ir visą pasaulį vis dar kausto pandemija, rinkos yra suvaržytos karantinų, apribotas judėjimas, o dauguma restoranų, viešbučių ir kavinių išgyvena savo sunkiausius laikus,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

Įmonės atstovas rašo:

“Manome, kad mūsų kompanija turėtų būti atrinkta nes:

  1. Dirbame sektoriuje, kurį pandemija palietė skaudžiausiai.
  2. Išsaugojome visą kolektyvą ir dar jį išauginome 20 žmonių iki 249.
  3. Nors pandemija sukaustė visą HORECA, mes paaugome 1%.
  4. Per savaitę sukūrėme naujus higienos gaminius, jų katalogą, reklaminę medžiagą ir pradėjome pardavinėti.
  5. Prijungėme kitą veiklą ir pradėjome gaminti reanimacines lovas.
  6. Vietoje diržų veržimo ir taupymo, pradėjome investuoti į reklamą socialiniuose tinkluose, ko anksčiau nedarydavome.
  7. Per pandeminį laikotarpį, dirbdami nuotoliniu būdu suradome net 6 naujas rinkas.
  8. Pirmasis 2021 m. ketvirtis žvelgiant į apyvartas tapo visų laikų geriausių, nors pandemija ir karantinas vis dar tęsiasi visame pasaulyje.”

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Vysto daugiakanalės rinkodaros automatizavimo įrankį, kuris jungia naujienlaiškius, trumpąsias žinutes (SMS), pranešimus kompiuterio ekrane (angl. push notifications), „Facebook“, „Viber“ ir „WhatsApp“ susirašinėjimo programėles. Toks kanalų derinys leidžia el. parduotuvėms klientus pasiekti įvairiais būdais, siųsti asmeninius pasiūlymus ir žinias, megzti tiesioginį kontaktą visose pardavimo stadijose. Įmonė įkurta 2010m.. Įmonės vadovas – Rytis Laurinavičius.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 118.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

Prasidėjus pasaulinei pandemijai įmonė dar labiau sukoncentravo dėmesį į darbuotojų gerbūvio kūrimą. Kadangi visi įmonės darbuotojai persikėlė darbui iš namų, kiekvienam buvo skirtas biudžetas darbo vietos pasigerinimui. “Didelį dėmesį skyrėme darbuotojų emocinei būklei pandemijos metu –

du kartus per savaitę vyksta jogos treniruotės, pritaikytos būtent žmonėms, kurie praleidžia ilgas valandas sėdėdami prie kompiuterio, taip pat siūlome neribotas privačias psichologo sesijas. Kadangi pramogos yra ribojamos, padidinome komandinių veiklų skaičių – organizuojame reguliarius „teambuilding” renginius ( protmūšiai, nuotoliniai pabėgimo kambariai), taip pat kviečiame įvairius pranešėjus papasakoti aktualiomis temomis,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Esame  greičiausiai auganti įmonės Europoje (FT 87); greičiausiai auganti įmonė Jungtinėje Karalystėje (Deloitte 33). Tikriausiai vieni iš nedaugelio Lietuvoje esame taip kokybiškai įgyvendinę Agile metodologiją. Tikriausiai vieninteliai Lietuvoje dirbame pagal Product Led Growth metodologiją. 2020 m. įmonės augimas buvo dvigubas, 2019 m. – trigubas. Nesame pritraukę išorės investuotojų, augame iš savęs,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Internetinė aukcionų platforma www.kupcius.lt. Įmonė įkurta 2020m.. Įmonės vadovas – Kęstutis Igaris.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 1.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Pandemijos metu mes startavome, t.y. 2020 metų balandžio 1 d. Buvo neramu, kaip seksis. Po truputį įsivažiavome. Ir mūsų atsiradimas rinkoje, privertė stacionariuosius prekiautojus pasiūlyti savo produkciją internetu. Tai mes tapome savotišku tiltu jiems,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Įdomi patirtis. Turėjome ne tik pajusti pandemijos situaciją, bet ir atlaikyti startuojančio verslo sunkumus atlaikyti. Naudinga patirtis visomis prasmėmis. Be to, laimėjus, būtų puiki proga gauti eterio ir tokiu būdu atsigriebti. Kaip žinia, reklaminiai kaštai šiuo laikotarpiu yra išaugę, tad tai mums būtų papildomi degalai, o besikuriantiems verslams ir kartu su mumis išgyvenančiais pandemiją paskatinimas nesustoti, o prisitaikyti, adaptuoti savo verslą,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

10 metų veikę kaip kompanija „Publicum Events“, šiandien tai – savarankiška įvykių rinkodaros agentūra nauju pavadinimu „UP“. Agentūra „UP“ – patyrusių profesionalų komanda, teikianti išskirtinės kokybės renginių ir konferencijų organizavimo, rinkodaros, visuomeninių ir integruotos komunikacijos projektų įgyvendinimo bei vaizdo produkcijos gamybos paslaugas. Įmonė įkurta – 2007m.. Įmonės vadovė – Vilma Balčiūnienė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 5.

Įmonės veikla karantino metu – apribota.

Sėkmės receptas:

“2020 m. kovo 1 d. galvojome, kad tai bus geriausi metai įmonės istorijoje. Tačiau kovo 16 d. jau buvo atšaukti visi renginiai bei prasmės neteko visi laimėti konkursai (nors jau buvome susigeneravę beveik visą būtinąją metų apyvartą) – neturėjome jokios veiklos, – rašo įmonės atstovas. – Per mėnesį nusibrėžėme esmines veiklos kryptis ir pradėjome kurti naujus produktus. Vieni pirmųjų surengėme klientų online transliaciją į pasaulį dar 2020 m. gegužės mėnesį, puikiai prisitaikėme prie virtualių formatų ir patys juos skubiai kūrėme. Kūrėme proginius dovanų paketus plačiajai vartotojų auditorijai ir atidarėme internetinę parduotuvę. Supratome, kad renginių nėra, bet verslo poreikis parduoti – stiprus, todėl pradėjome siūlyti rinkodaros aktyvacijas didiesiems prekės ženklams, dalyvavome vykdomuose konkursuose su reklamos ir komunikacijos agentūromis ir mums pavyko tapti nugalėtojais bei pandemijos metu laimėti keletą labai svarbių kontraktų ne vien tik renginių rinkoje. Atradome stipriąsias savo puses padedant klientams vykdyti vidinę komunikaciją, COVID-19 saugos komunikaciją. Sustiprinome savo video padalinio struktūrą ir didinome aktualios video produkcijos pardavimus. Subūrėme nemažai rinkoje be darbo likusių renginių sektoriaus darbuotojų, technikų, operatorių, scenografų, programuotojų bazę, kuriuos pasitelkėme mums naujų projektų įgyvendinimui – taip sukurdami galimybę ne tik užsidirbti patiems, bet suteikdami galimybę užsidirbti tiems, kurių veikla stipriai apribota ar kam sunkiau prisitaikyti pavieniui. Pasiūlėme prekės ženklams vitrinų ir prekybos vietų dekoravimo paslaugas, kalėdiniam laikotarpiui sukūrėme išskirtinių kalėdinių verslo dovanų paketus kelioms didžiosioms Lietuvos įmonėms ir buvome pasirinkti partneriais gaminant, kuriant pakuotes bei distribuojant verslo ir darbuotojų dovanas karantino metu. Siekdami būti konkurentabilūs ypač sustiprinom kūrybinę komandą – kad galėtume kurti išskirtinius bei pranašesnius projektus bei produktus. Nepasakyčiau, kad metai geri buvo vien dėl to, kad kažką darėme kitaip. Tiesiog darėme labai daug, nebijojom klaidų ir nesėkmių bei stengėmės kiekviename žingsnyje būti labai kokybiški, kūrybiški ir verti parnerystės. Pasinaudojome pilnai visomis savo kompetencijomis ir iš jų išspaudėme maksimumą,” – rašo įmonės atstovas dalyvio anketoje.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Todėl, kad ne protestavome, skundėmėms ir sustojome, o kad suradome būdų, kaip padėti sau ir kitiems būti naudingais, užsidirbti ir, net ir būnant tokioje sunkioje padėtyje, kurti vertę valstybei,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Pirminės sveikatos priežiūros centras, privati šeimos klinika. Komandoje dirba šeimos gydytojai, terapeutai, odontologai, akušeriai ginekologai, chirurgas. Įmonė įkurta 2005m..  Įmonės vadovė – Irena Janušienė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 37.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

1) Jau prieš 2020 03 16 įvestą karantiną, įmonė pradėjo ruoštis apribotam paslaugų teikimui. Siekiant apsaugoti darbuotojus ir savo klientus, prioritetas buvo apsauginių medžiagų įsigijimas pagal nustatytą Sveikatos apsaugos ministerijos tvarką. Šeimos gydytojams suteiktos galimybės dirbti nuotoliniu būdu, o kontroliuojant srautą – priimti ūmius atvejus, taip išlaikant paslaugų teikimą.

2) Pirmojo karantino metu dėl sklandaus pasiruošimo buvo galima teikti būtinąsias odontologines paslaugas (ūmaus periodontito, ūmaus pulpito gydymus). Tuo tarpu Raseiniuose nebuvo likę kitų privačių odontologų ar net valstybinių įstaigų, kurios prisiimdavo riziką teikti būtinąją pagalbą.

3) 2020 11 16 Raseinių šeimos gydytojų centras tapo viena pirmųjų gydymo įstaigų, kuri pradėjo teikti ,,mobiliosios komandos paslaugas”. Šių paslaugų metu suburiama šeimos gydytojos, medicinos sesers ir pagalbinio personalo komanda. Komanda vyksta pas sergančiuosius Covid-19, atlieka tyrimus, paskiria gydymą. Po šio stimulo mažais žingsniais tokais paslaugas pradėjo ir kitos įmonės.

4) Karščiavimo klinikų atidarymo metu, Raseinių šeimos gydytojų centro darbuotojai taip pat vyko dirbti su COVID-19 sergančiaisiais. Per karantino laikotarpius ir atlaisvinamąjį vasaros periodą įmonė išlaikė pacientų priėmimo srautą, todėl buvo galima užtikrinti pacientų gydymą.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

1) Nebijojome rizikuoti savo sveikata ir stengiamės kaip komanda suteikti paslaugas karantino metu.

2) Atlikta iniciatyva suteikti paslaugas finansinės įmonės padėties nepagerino, nes teikiamos paslaugos neatneša pelno, bet naudojami tik įmonės resursai ir dalis TLK kompensacijos.

3) Įmonę laikau sėkminga, nes apie ją rašau kaip darbuotojas, o ne darbdavys ar vadovas. Todėl pateikiu informaciją, kuri yra nuoširdi ir nepagražinta marketingo specialistų. Priešingai, Raseinių šeimos gydytojų centras neturi jokio marketingo žmogaus, o tik žmonių palaikymą. Tarp jų ir mes patys, darbuotojai, kurie noriai stengiasi dėl pacientų gerovės.

4) Nedidelio miesto įmonė, kuri sugebėjo atsilaikyti karantino metu ir išlaikyti savo ir atvykusių naujų klientų pasitikėjimą. Nekonkuruojame su didelėmis įmonėmis, todėl atsilaikyti yra sunku.

5) Raseinių šeimos gydytojų centras net ir karantino metu palaikė darbuotojų veiklą, neišleido darbuotojų į prastovas, net ir žinodamas, kad laikmetis bus nuostolingas.

6) Dėl žmonių pasitikėjimo ir klientų padaugėjimo įmonė priėmė nepopuliarų pandemijos sprendimą – netgi padidino darbuotojų skaičių.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Įmonė užsiima atsinaujinančios energijos plėtra Lietuvoje ir užsienyje. “Dirbame, kad žmonės galėtų panaudoti kuo daugiau saulės ir kitos atsinaujinančios energijos ir taip prisidėtų prie švaresnės aplinkos kūrimo, padidintų savo energetinę nepriklausomybę ir sumažintų elektros sąskaitas,” – rašo įmonės atstovas. Įmonė įkurta 2012m.. Įmonės vadovas – Mindaugas Gerulaitis.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 58.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Pagrindinė veikla – saulės elektrinių įrengimas. Karantinas apsunkino, bet nesustabdė šių darbų. Tačiau pasikeitė pardavimo verslo modelis:

  • Šalia saulės elektrinės įrengimo, iš esmės – paslaugų verslo, sustiprėjo prekybos, tiekimo veiklos. Atidarėme e-parduotuvę shop.saulesgraza.lt, pritaikytą ir privatiems pirkėjams, ir verslo partneriams, kurie prisijungę gali matyti specialias jiems taikomas kainas.
  • Saulės elektrinė, įrengiama namuose, yra individualizuotas produktas, kurį sudėtinga parduoti internetu be žmogaus įsitraukimo, nes reikia aptarti montavimo niuansus ir pan. Pernai metais buvo išvystyta prekyba saulės elektrinėmis iš parko. Tai yra nuotolinė saulės elektrinė. Toks produktas yra tinkamas visiems, net ir butų gyventojams, ir gali būti visiškai automatizuotai parduodamas internetu. Elektrinės saulės parke pardavimai ženkliai prisidėjo prie įmonės apyvartos augimo, kartu tai buvo lūžio metai rinkoje, kai tokių saulės elektrinių savininkų Lietuvoje skaičius išaugo nuo 18 iki 1404. Apie 400 šių žmonių nutolusią elektrinę įsigijo būtent mūsų parke Kuršėnuose. Tad didžiuojamės turėdami 28% rinkos dalį.
  • Galiausiai sustiprinome rinkodarą ir klientų pritraukimą į internetą naudodami integruotą komunikaciją,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Mes stengiamės kurti pokytį atsinaujinančios energijos rinkoje, saulės energiją padaryti suprantamą ir prieinamą kiekvienam žmogui, ir taikome naujus rinkodaros, pardavimų sprendimus gana statiškame rangos sektoriuje. Taip pat šiuo metu yra labai tinkamas laikas apie tai kalbėti, nes balandį APVA skelbs kvietimus teikti paraiškas dėl paramos saulės elektrinėms, šilumos siurbliams. Paramai skiriamos lėšos dažnai lieka nepanaudotos, tad labai norisi kuo plačiau paaiškinti naudą ir pasinaudoti galimybe susimažinti išlaidas, pelningai investuoti pinigus tiek privatiems asmenims, tiek verslo atstovams,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

OXYGEN Lietuvoje gamina išmanius naujos kartos plokštelinius rekuperatorius iš geriausių komponentų (Core, Recair, Ebm-papst, Ziehl-abegg, Knauf Industries, Howmet Aerospace), kurie yra draugiški vartotojui ir turi visus naujausius funkcionalumus maksimaliam komfortui namuose. Įmonė įkurta 2017m.. Įmonės vadovas – Žilvinas Salialionis.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 5.

Įmonės veikla karantino laikotarpiu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Tuo laikotarpiu pradėjome kurti naujus produktus, kurie sėkmingai priėmė rinka. Didelis ir MITA indėlis, Agentūra finansavo keletą svarbių R&D projektų, o ES investicijos pagelbėjo kuriant produktų prototipus,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Mūsų įmonė kuria šiai dienai labai aktualius produktus – rekuperatorius, kurie yra nuo šių metų privalomi visiems A++ klasės būstams. Todėl, manau, aktualu vien dėl produkto, kad Lietuvoje turime pažangios vėdinimo technologijos gamintoją ir prie dabartinės NT rinkos karščio, panašu, kad visiems reikia rekuperatorių. Taip pat ir dėl mūsų įdomios istorijos, bei įmonės vadovo, kuris yra vienas iš 3 geriausių vėdinimo ekspertų Lietuvoje, galinčio išsamiai pakomentuoti rekuperatorių skirtumus bei duoti įžvalgų dėl A++ klasės reiklavimų ir ką tau reiškia naujakuriui,” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Licencijuota pavojingųjų atliekų tvarkymo įmonė. Bendrovės veikla – pavojingųjų atliekų surinkimas, pervežimas, laikinas saugojimas, deginimas, šalinimas pavojingųjų atliekų sąvartyne, tvarkymas kitais būdais. Taip pat valdo vienintelę Lietuvoje pavojingųjų atliekų deginimo jėgainę. Čia 1200 laipsnių temperatūroje saugiai deginamos pavojingosios atliekos, kurios negali būti kitaip sutvarkomos. Tarp pavojingųjų atliekų yra ir medicininės atliekos (infekuotos, panaudotos gydant infekuotus asmenis, žmogaus kūno dalys ir kt.). Įmonė įkurta 1992 m.. Įmonės vadovas – Arūnas Dirvinskas.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 74.

Sėkmės receptas:

Nepaisant karantino, 2020m. įmonė sugebėjo užtikrinti tvarią UAB „Toksika“ veiklą, pasiekė rekordinių veiklos rodiklių, bendrovės veikla buvo įvertinta ne vienu veiklos apdovanojimu, o svarbiausia sugebėjo užtikrinti sklandų medicininių atliekų galimai infekuotų COVID -19 užkratu tvarkymą Lietuvoje.

Nuo pat pandemijos pradžios įmonė susidūrė su keletu iššūkiu: 1) kaip užtikrinti nepertraukiamą įmonės veiklą bei darbuotojų sveikatą; 2) kaip užtikrinti maksimalius pajėgumus skiriamus medicininių atliekų tvarkymui; 3) kaip prisitaikyti prie atliekų tvarkymo rinkoje atsiradusių pokyčių, kuriuos paveikė pandemija.

Kadangi UAB “Toksika” yra vienintelė įmonė Lietuvoje, galinti saugiai utilizuoti visas infekuotas medicinines atliekas, pandemija tapo rimtu išbandymu įmonei, nes rekordiškai išaugo Covid-19 infekuotųjų atliekų kiekis. Į “Toksiką” iš ligoninių, patikros punktų, kitų medicinos įstaigų atkeliavo itin didelis kiekis medicininių atliekų, galimai infekuotų Covid-19. Per mėnesį surenkamas  medicininių atliekų kiekis išaugo 5 kartus. Todėl buvo būti keisti vykdomos veiklos organizavimą taip, jog per parą pirmumo tvarka saugiai būtų galima sutvarkyti apie 10-12 tonų medicininių atliekų.

Buvo svarbu užtikrinti operatyvų, sklandų ir saugų medicininių atliekų (ypač tų, kurios turi COVID-19 užkratą) surinkimą ir sutvarkymą, kad jos nebūtų kaupiamos sveikatos priežiūros įstaigose ir testavimo vietose bei nekeltų užkrato išplitimo pavojaus. Siekdama šio tikslo, „Toksika“:

  • pirmojo karantino metu, prisidėdama prie kovos su Covid-19 pandemija pradėjo rinkti medicinines atliekas iš Covid-19 patikros punktų nemokamai. Taip pat savivaldybėms buvo suteikta metodinė pagalba įdiegiant medicininių atliekų surinkimo sistemas patikros punktuose, karantino vietose ir kt.
  • efektyviai išnaudojo specialią medicininių atliekų padavimo į deginimo įrenginį liniją – joje naudojama pneumatinė įranga leidžia išvengti žmonių tiesioginio kontakto su medicininių atliekų, galimai turinčių COVID-19 užkratą, pakuotėmis;
  • parengė rekomendacijas Sveikatos apsaugos ministerijai su nurodymais, kaip užkrėstos medicininės atliekos turėtų būti pakuojamos ir atiduodamos utilizuoti – jos turi būti atskirtos nuo kitų atliekų, supakuotos tam tikro dydžio dėžėse, paženklintos ir papildomai saugiai užklijuotos.
  • įsigijo papildomos technikos skirtos medicininių atliekų transportavimui, saugiam laikymui, įsigyti atliekų laikymui skirti šaldytuvai, įsigyta patalpų dezinfekavimo įranga skirta užtikrinti saugų nepertraukiamą atliekų utilizavimo procesą.
  • pažymėtina, jog medicininių atliekų tvarkymui įmonė pasitelkė ir papildomus žmogiškuosius išteklius, t.y. pandemijos laikotarpiu įmonės personalas pasipildė 10 darbuotojų, kas sudaro daugiau kaip 15 proc.

2020 m. bendrovė ne tik susidorojo su pandemijos metu 5 kartus išaugusiu medicininiu atliekų kiekiu, bet ir visiškai įvykdė visus strateginiame plane iškeltus tikslus, juos gerokai viršydama, pasiekdama apyvartos, pelningumo bei sutvarkytų atliekų rekordus. Bendrovės veikla 2020 m. buvo ne efektyvi ir pelninga, bet įmonės valdymas įvertintas aukščiausiu A+ valdysenos reitingu, o Valstybės koordinavimo centras bendrovę pripažino geriausiai valstybės valdoma 2020 m. įmonę, vidutinių įmonių kategorijoje. Verta pažymėti, jog bendrovės socialinė veikla 2020 m. taip pat buvo įvertinta nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose, kur įmonė laimėjo: „2020 metų aplinkai draugiškiausia įmonė“; „2020 metų bendruomeniškiausia įmonė” komisijos sprendimu; “2020 metų bendruomeniškiausia įmonė” visuomenės sprendimu, vidutinių įmonių kategorijoje.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Manome, jog 2020 m. bendrovei buvo rekordų metai, parodę, jog efektyviai valdoma valstybinė įmonė gali ne tik itin dinamiškai reaguoti į pandemijos metu besikeičiančias veiklos sąlygas, bet atkakliu darbu gali pasiekti itin gerus finansinius, veiklos efektyvumo, aplinkosaugos ir socialinės atsakomybės rezultatus.

Svarbiausi 2020 m. pasiekimai bei veiklos įvertinimai:

  • Užtikrinome, jog medicinos įstaigos, Covid -19 patikros punktai, izoliacijos vietos nesusidurtų su medicininių infekuotų atliekų tvarkymo problemomis Lietuvoje.
  • Bendrovė 2020 m. sutvarkė rekordinį kiekį medicininių atliekų, daugiau kaip 1400 tonų, 69% daugiau negu 2019 m. o 2020 m. gruodžio mėn. priėmė rekordinį 330 tonų medicininių atliekų kiekį, kas yra maždaug 100 vienetų vilkikų.
  • Užtikrintas pavojingųjų atliekų deginimo procesas dirbant 24/7 darbo grafiku.
  • 2020 m. bendrovė saugiai sutvarkė rekordinį kiekį pavojingųjų atliekų, t.y. daugiau kaip 25 tūkstančius tonų pavojingųjų atliekų.
  • 2020 m. kovo mėn. Bendrovė baigė Alytaus padangų perdirbimo UAB „Ekologistika“ gaisravietės tvarkymą.
  • 2020 m. rugsėjo mėn. surengta rudens švaros akcija, kurios metu iš Šiaulių rajono ir miesto seniūnijų gyventojų nemokamai surinkta per 7,5 t pavojingųjų atliekų.
  • 2020 m. spalio mėn., įgijusi Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos išduotą licenciją, „Toksika“ pradėjo teikti patalpų, kuriose gali būti COVID-19 užkratas, dezinfekavimo paslaugą.
  • 2020 m. lapkričio mėn. „Toksika“ paskelbta 2020 metų valdysenos lydere vidutinio dydžio įmonių kategorijoje. Valdymo koordinavimo centras “Toksikai” suteikė aukščiausią A+ gerosios valdysenos įvertinimą ir pripažino bendrovę 2020 metų valdysenos lydere vidutinio dydžio įmonių kategorijoje.
  • 2020 m. bendrovė generavo beveik 9 mln. Eurų pajamų, uždirbtas grynasis pelnas sudarė net 1 638 339 Eur (9,2 karto daugiau negu buvo planuota), o nuosavo kapitalo grąža – net 22,67 % (19,93 procentinio punkto daugiau negu buvo planuota).
  • Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimų (NAVA) 2020 m. konkurse, kurį nuo 2013 m. organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais, NAVA komisija “Toksiką” pripažino laimėtoja nominacijose „Metų bendruomeniškiausia įmone 2020“ vidutinių įmonių kategorijoje (komisijos sprendimu) šią nominaciją bendrovė laimėjo ir visuomenės sprendimu ir „Aplinkai draugiškiausia įmonė“ vidutinių įmonių kategorijoje (komisijos sprendimu).
  • „Toksika“ nei 2020 m., nei vėliau iki šios ataskaitos parengimo dienos nesinaudojo valstybės pagalbos priemonėmis, skirtomis nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms. Atvirkščiai, Bendrovė „Toksika“ 2020 metais sukūrė 10 naujų darbo vietų, į valstybės biudžetą sumokėjo daugiau kaip 1 mln. Eurų socialinio draudimo bei taršos mokesčių, “ – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Masinių pėsčiųjų žygių organizatoriai. Įmonė įkurta 2014 m.. Įmonės vadovas – Deividas Urbonavičius.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 10.

Įmonės veikla karantino laikotarpiu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Iki tol gyvenant iš masinių žygių netikėtai atėjus pandemijai teko pakreipti savo mąstymą visai kita linkme. Taip gimė Solo žygių formatas. Tai unikalūs maršrutai visoje Lietuvoje, kuriuos kuriame patys ir kviečiame jais žmones žygiuoti individualiai, naviguojant su išmaniais telefonais, o specialios rezervavimo sistemos pagalba užtikriname, jog nebus būriuojamasi. Įkvepiame žmones šiuo pandeminiu laikotarpiu atsigręžti į gamtą, semtis stiprybės iš jos ir pažinti mažiau populiarius takus arba vietas, kurias aplankyti net nešautų į galvą.

Per metus sukūrėme virš 150 unikalių maršrutų visoje Lietuvoje, kuriuose jau įvyko daugiau nei 10 tūkst. Solo žygių. 2021 metais ketiname maršrutų skaičių padidinti iki 300, o augantis žmonių susidomėjimas rodo, kad Solo žygių skaičius didės dar bent 2 kartus. Taip pat išplėsdami Solo žygių funkcionalumą sukūrėme organizacijų darbuotojams skirtą Solo iššūkį, kurį jau išbandė dešimtys įmonių. Projektui populiarėjant atsirado galimybė parduoti reklamą. Šiuo metu jau turime generalinį rėmėją, kuriame turinio integracijas su įvairiais komerciniais partneriais. Šiuo metu projektas sparčiai auga, investuojame į procesų efektyvumo didinimą, išmaniąsias technologijas bei planuojame dar intensyvesnę plėtrą ne tik Lietuvoje.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

Įmonės misija – populiarinti sveiką gyvenseną ir aktyvų laisvalaikį gamtoje. “Jaučiame, kad tai tapo ypač svarbu šiuo laikotarpiu, kai dauguma pramogų tapo negalimos, o individulių veiklų tenka susigalvoti patiems. Taip pat karantinui apribojus kelionių svetur galimybę jaučiame pareigą motyvuoti žmones keliauti po savo šalį, kraštą, miestą bei patirti atradimo džiaugsmą.

Esame orientuoti į verslo sėkmę ir pelningumą, tačiau taip pat nuoširdžiai tikime, jog tiesiog privalome žmones įkvėpti daugiau judėti ir daugiau laiko praleisti gamtoje!” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Pačiame sostinės centre įsikūręs Valstybinis Vilniaus mažasis teatras yra viena patraukliausių ne tik teatro, bet apskritai miesto kultūros erdvių. Iš viso Mažojo teatro repertuare – per dvidešimt spektaklių. Be to, teatras įvairiomis progomis stengiasi savo publikai dovanoti susitikimus su išskirtinėmis charizmatiškomis asmenybėmis: režisieriais, aktoriais, muzikantais, rašytojais. Gyvas ir nuoširdus bendravimas, skatinantis norą vėl ir vėl čia sugrįžti, – svarbiausia Vilniaus mažojo teatro puoselėjama vertybė. Teatras įkurtas 1990m.. Įmonės vadovas – Simonas Keblas.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d.  – 80.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Po pirmosios pandemijos bangos ir kiek laisviau atsikvėpti teatrui leidusios vasaros aiškiai supratome paprastą dalyką – antroji banga tikrai bus ir jį tikrai nežadės įprasto gyvenimo. Sau išsikėlėme uždavinį iš naujo sudėlioti teatro veiklą, kuri garantuotai bus paralyžuota pandemijos. Nusprendėme visiškai atsisakyti iliuzijos, kad įmanomas optimistinis scenarijus, ir pradėjome ieškoti būtų kuo anksčiau adaptuotis prie realybės, kuri neišvengiamai turėjo ateiti su šaltuoju sezonu. Čia gimė „DramaTest“ – dramaturgijos ir teatro bandymų erdvės – idėja, kuri, virtusi kūnu, ne tik užtikrino prasmingą aktorių užimtumą antrojo karantino metu, bet ir pritraukė į teatrą naujus kūrėjus, eksperimentuojančius ir dedančius pagrindus popandeminiam repertuarui.

Prie „DramaTest“ idėjos dirbome jau nuo spalio mėnesio tam, kad tinkamai suprojektuotume 2021-ųjų pradžią, taigi, ištikus antrajam karantinui nebepatyrėme šoko ir atsidūrėme ten, kur ir planavome. Mūsų teatro komandos požiūriu, „DramaTest“ yra reiškinys, savyje talpinantis kriterijus, leidžiančius sklandžiai dirbti pandemijos metu: labai aiškiai ir konkrečiai sudėliotas veiklas, aiškią komunikaciją, socialinius burbulus leidžiančios kurti išskirstytos teatro erdvės, konkretus žinojimas, kas, ką ir kuriuo metu daro bei nuolatinis testavimasis. Visi šie dalykai leido ne tik suorganizuoti atvirą kvietimą ir į kūrybinę komandą pasikviesti keturis jaunus kūrėjus, bet ir labai tikslingai panaudoti turimus resursus, technologijas, teatrui – atrasti naujas medžiagas būsimiems pastatymams. Nuo sausio pradžios, kuomet „DramaTest“ startavo, pavyko sukurti 8 labai skirtingus eskizus, įveiklinti nemažą dalį trupės ir kviestinių artistų, išbandyti naujus žanrus bei šiuolaikinių Lietuvos dramaturgių darbus, o, visų svarbiausia – suteikti galimybę kūrėjams laikantis visų saugumo priemonių pamažu pradėti vėl kurti gyvai, ne per virtualias platformas.

Ši sėkmė suteikia galimybę mums teigti, kad projektas ne tik pakeitė požiūrį į eilinę teatro veiklą, tačiau suteikė pretekstą pažvelgti į teatrinę raišką visai kitu kampu. Svarbiausias pokytis nuo ikipandeminio gyvenimo – tai, kad net nevaidindami scenoje suradome būdų tirti save naujose aplinkybėse, sugebėjome suteikti sau visiškai realų šansą šį laiką išgyventi kūrybiškai ir efektyviai visomis prasmėmis.

Visų karantino metu vykusių kūrybinių ieškojimų gyvą pristatymą žiūrovams tikimės pristatyti birželio mėnesį ir pasidžiaugti savo atradimais su svarbiausiais žmonėmis – publika. Be kita ko, karantino sąlygoms sukurtą projektą toliau vystysime ir kitais metais, kai, tikimės, pandemijos siaubai jau bus užmarštyje – neabejojame, kad „DramaTest“ ir toliau bus puikiu Vilniaus mažojo teatro kūrybinės apytakos skatintoju ir naujų atradimų šaltiniu,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Mūsų teatro komandos manymu, esame to verti todėl, kad teatro kūrėjai – vieni labiausiai dėl pandemijos savo veiklos prasme nukentėjusių žmonių, – sugebėjo visiškai performatuoti pusę metų veiklos taip, kad vėliau, jau po pandemijos, šios veiklos rezultatai galėtų atnešti visapusišką naudą teatro tiesioginei įprastinei veiklai. Tai, kad buvome priversti pakeisti tris dešimtmečius vykdytos veiklos įpročius, privertė ne tik mus išeiti iš visų įmanomų komforto zonų, bet ir inspiravo naujiems kūrybiniams sumanymams, sutelkė komandą bei atskleidė tikrąsias teatro, kaip kūrybinio konstrukto, vertybes. Negana to, projektas „DramaTest“ leido neapsimetinėti, kad gyva kūrybinė veikla gali būti pakeista skaitmenizavimo ir online transliacijų. Priešingai, šis projektas leido oriai priimti faktą, jog teatrui šiuo metu būtina skirti laiko vidinėms paieškoms ir darbui, kuris kol kas nėra matomas žiūrovams, tačiau po karantino galės visa jėga pražysti priešais žiūrovus, pasiūlydamas dar kitokį, dar labiau atsinaujinusį, dar įvairesnį Vilniaus mažąjį teatrą.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Tai istoriniame istorinio mechaninio malūno pastate įsikūręs 4* viešbutis ROMANTIC, kuriame taip pat įrengtas restoranas „Déjà vu”, ETNO SPA, konferencijų centras ir sveikatingumo centras IN FORMA. Įmonė įkurta 1998m.. Įmonės vadovė – Dalia Remeikaitė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 41.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Pirmoji pandemija sustabdė mūsų darbo ritmą neįspėjus ir neleidus pasiruošti. Pradžioje akys buvo visų labai didelės iš baimės ir siaubo, kai nusprendėme priimti potencialiai užsikrėtusiuosius saviizoliacijai. Akimirksniu virtome „karo ligonine“ ir iš nuolankaus paslaugumo bei draugiškumo turėjome persiorientuoti į saugumą, sterilumą ir atsargumą. Šis mūsų sprendimas padėjo išgyventi finansiškai kelias savaites, tačiau mūsų sprendimas daryti įmonės darbuotojų talką, mūsų manymu, buvo esminis faktorius, nulėmęs sėkmę.  Mes ne tik nusiplovėme restorano lubas, persidažėme jo ir registratūros sienas, atsiremontavome viską, ką patys mokėjome ir gebėjome, bet tuo pačiu ir sulipdėme nenugalimą Romantic‘o „armiją“. Šis fizinis darbas taip suvienijo komandą, kad dabar mūsų nepaims nei joks karas, nei joks maras! Aišku, buvo narių, kurie atkrito, tačiau 40ties žmonių branduolys išliko herojiškas! Beje, buvo ir klientų, kurie mūsų įkvėpti prisijungė prie terasos lubų dažymo, nes pavargo sėdėti namuose įkalinti.

Išlikti padėjo ir tai, kad visi susiveržėme diržus iki smaugimo… Ironiška, bet dar niekada per 20 metų įmonės gyvavimo mes tiek daug nedirbome už tokius mažus pinigus. Kiekvienas asmeniškai išbandėme savo ribas, visi daug paaukojo. Be tokio darbuotojų atsidavimo mes nebūtume sulaukę šv.Kalėdų… Iš pandemijos gavome daugiau nei netekome! Kai kuriuos darbuotojus tenka net vyti namo iš darbo, nes braunasi iš prastovų. Ūpui palaikyti prisigalvojame begales „pramogų“ ir sau, ir klientams. Smaginamės fotosesijomis ir filmavimaisi įvairioms progoms, kad pasveikinti visus ir pakelti nuotaiką. Kiekvieną kartą kai kažkas paskelbdavo, kad dabar artėja naktis su nuliniu užimtumu, kažkam gimdavo kokia nors geniali idėja, kaip kad pavyzdžiui „Play Station“ paketas, gelbėjantis žmonas nuo bemiegių naktų, arba „pilnaties savaitgalis“, apskritai gelbėjantis santykius pavojingomis dienomis.  Nemeluosime, ne patys sugalvojome, o sėkmingai nuo “Hilton” viešbučio nudrožėme idėją, padedančią apeiti restorano ribojimus ir priimti svečius pietums bei vakarienei viešbučio kambariuose įrengtuose privačiuose, vieno staliuko „restoranėliuose“. Tiesioginė to žodžio prasme – pramušėme sienas! Įvertinę klientų poreikius, išsimušėme duris keliuose kambariuose ir sujungėme juos tam, kad pritraukti daugiavaikes šeimas. Iki karantino net nepagalvojome, kaip brangu tokioms šeimoms keliauti. Konferencijų sales išnuomavome kaip ofisus. Buvo metas, kai didžioji mūsų salė tapo prabangiu kino teatru, kur viešbučio svečiai galėjo prabangiai mėgautis kinu ant minkštasuolių (!išlaikant tuometinius reikalautus atstumus!). Išmokome patys skalbtis, patys puoštis, patys sniegą kasti. Pasirašėme Ekstremalios klimato kaitos deklaraciją, sutartis su Woltu bei Boltu ir taip išplėtėme savo restorano ribas iki svečių namų. Net 12-os Kūčių patiekalų paketus visi iki vėlumos vyniojome į šieną ir dirbome kaip šeimyninis fabrikėlis! Pirmojo karantino metu sukūrėme viešnagės paketus, skirtus išskirtinai gyvūnų mylėtojams. Ir, žinoma, nepamiršome renginių, 2020 m. vasaros – rudens metu, kuomet nedideli, atvirose erdvėse organizuojami renginiai buvo leidžiami, surengėme jau VI-ąją ROMANTIC bėgimo taurę ir pirmą kartą Panevėžyje inicijavome River Clean Up iniciatyvą, kurios metu subūrėme ne tik savo kolektyvą, bet ir moksleivius ir miestiečius upės Nevėžis pakrančiu valymo akcijai. Nes mes aktyviai propaguojame ekologijos ir tvarumo filosofiją tiek savo klientams, partneriams ir apskritai miestiečiams.

Mes net sugebėjome priimti praktikantes iš Kretos pusmečiui! Buvome už galvų susiėmę, ką su jomis teks daryti, nes jos turėjo atvykti tą pačią savaitę, kai viskas užsidarinėjo. Merginos ne tik verkė išvykstančios, bet ir tiek prigyrė mus, kad jų kolegos iš Ispanijos ir Peru dabar atvyko pas mus semtis patirties. Niekada anksčiau neturėjome praktikantų iš užsienio. Suprantame, kad mus pasirinko pirmiausiai todėl, kad nelabai buvo iš ko rinktis pasaulyje. Tačiau šitai mums atvėrė duris į tarptautinę žaidimų aikštelę ir dabar praktikantai mus renkasi nebe iš desperacijos, o todėl, kad pas mus -nerealu!!!

Visa ši patirtis nepaliaujamai moko, augina ir stiprina. Neseniai su komanda nusprendėme, kad norime procentą nuo kiekvieno parduoto kambario skirti kažkokiam naudingam tikslui – ar pasodinti medį, ar pamaitintį vargstantįjį, o gal šunelių prieglaudai. Rengiame idėjos konkursą mūsų klientams, kad šie nuspręstų, ką nori paremti savo viešnage pas mus. Pasakysite, kad pablūdome galvoti apie rėmimą kitų, kai pačių gyvybę palaiko subsidijų lašelinė… Galbūt… bet mes tikime, jog turi duoti, kad gautum, turi tikėti, kad nepalūžtum, turi mokėti parodyti dėkingumą ir skleisti gėrį aplink save. Juk VISI mes esame surišti nematoma virvele…,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Pirmiausiai todėl, kad esame iš labiausiai nuo Covid-19 nukentėjusio sektoriaus. Mums, vienareikšmiškai, išgyventi pavyko vien optimizmo ir begalinio noro gyventi dėka! Nuo pirmos dienos su komanda drauge priėmėme sprendimą neužsidaryti nei dienai ir visomis įmanomomis priemonėmis “laikyti galvą virš vandens”. Buvo momentų, kai patiems buvo sunku patikėti, kad atlaikysime… Kaip poterius visi kartojome, kad “gyvename šia diena!”. Svarbiausia atrasti jėgų ir tikėjimo įveikti šiandiena, o ryte žiūrėsime iš naujo. Jau senokai juokiamės iš savęs, kad gyvename, kaip tikri jogai – čia ir dabar. O ši filosofija atskleidė komandos išradingumą, fantaziją ir kūrybingumą taip, kad net patys savimi stebimės ir žavimės!  Taip pat sulaukiame ir daug palaikymo iš klientų, tiekėjų, kolegų – sako, kad mes juos įkvepiame ir motyvuojame nepasiduoti nevilčiai ir nuovargiui! Nepatikėsite, tačiau nuo karantino pradžios – nei vienas mūsų įmonės darbuotojas iki šiol dar nesirgo Corona! Mes esame įsitikinę, kad mūsų optimizmo užtaisas neleidžia „priešui“ net priartėti prie mūsų!!! …tik iki vartų. Tad kodėl mes? Nes mes to verti – mes nugalėjome save! Savo baimes ir savo ribas! “ – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Slaugos ligoninė. Įkurta 2004m.. Įmonės vadovė – Ina Cebotariova.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 200.

Įmonės veikla karantino metu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“Padidinome įmonės lankstumą ir gebėjimus prisitaikyti neapibrėžtumams. Žinojome, kad tai galime bet nebuvo poreikio išbandyti kiek iš tikrųjų esame lankstūs ir kaip tai gali pagerinti teikiamų paslaugų kokybę,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Įmonė viena iš pirmųjų atsidūrė didžiausios rizikos aplinkoje. Riziką greitai suvaldėme,  įgytas patirtis pritaikėme veikloje, nuolat tobulindami teikiamų paslaugų kokybę,”  – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.     

Apie įmonę:

Verslo identiteto ir vertės kūrimo strategijų kompanija. “Didiname įmonių konkurencingumą suteikdami įrankius, žinias ir sprendimus nenutrūkstamam tvariam vertės kūrimui, naviguojame veikti kryptingai ir tiesiausiu įmanomu keliu judėti norimų rezultatų link. Įgaliname žmones, komandas ir verslą aiškiai suvokti, kur jie sukuria daugiausia vertės ir kaip tai monetizuoti,” – rašo įmonės atstovas. Įmonė įkurta 2002m.. Įmonės vadovas – Domas Zdanevičius.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 9.

Įmonės veikla karantino laikotarpiu nebuvo apribota.

Sėkmės receptas:

“2020 m. kovo 16 d. užsidarius karantinui nebegalėjome teikti savo paslaugų, kurių pagrindas – gyvi susitikimai, strateginės sesijos su įmonių raktinių žmonių komandomis. Keletas klientų užšaldė darbus karantino laikotarpiui. Iš karto ėmėme naudoti online platformas tolesniam darbui su tais projektais, kurie vyko toliau, tačiau aiškiai matėme, kad įmonės yra ištiktos panikos ir, kad joms reikia rasti sprendimus, kurie padėtų judėti pirmyn. Per 3 d.d. sukūrėme specialų online produktą, skirtą įmonių komandoms išsigryninti ir susidėlioti esminius elementus, kaip jie generuos pajamas artimiausiu metu. Tai – 10 savaičių verslo dirbtuvės įmonių komandoms iki 5 asmenų, kuriose dalyvauja keletas įmonių vienu metu. Taip įmonės ne tik tvarkosi savo situaciją, bet ir mato, kaip tai daro kiti. Verslo akseleratorius suteikia logiką, įrankius ir žinias bei strateginį navigavimą visai komandai 4 etapais:

  1. Komandos narių asmeninis ir visos komandos efektyvus veikimas,
  2. Verslo efektyvaus veikimo prielaidos: tikslai, klientai, jiems suteikiamos vertės bei jų argumentacija,
  3. Prielaidos pajamoms generuoti: produktizavimas ir pajamų planavimas,
  4. Atsakingo verslo veikimo panaudojimas konkurenciniam pranašumui didinti,

Šis produktas tapo nuolatine mūsų produktų portfelio dalimi – jis vyksta ir dabar, ir vyks toliau,” – rašo įmonės atstovas.

Kodėl reikia balsuoti būtent už šią įmonę?:

“Kasdien konsultuojame didelį kiekį verslų, susiduriančių su skirtingais iššūkiais ir ieškančių aiškaus suvokimo, kokią vertę jie sukuria rinkoje ir kaip tai panaudoti didinant savo konkurencingumą bei tvariai auginant patį verslą. Susiduriame su tuo, kad nors kiekvienos įmonės vadovas ir raktiniai žmonės mano, kad jų iššūkiai yra unikalūs, tačiau iš tiesų problemos atsikartoja ir yra aiškūs, patikrinti ir patikimi įrankiai, leidžiantys pašalinti trukdžius ir įgalinti verslus augti. Taigi matome platesnį vaizdą, turime nevienpusišką požiūrį, kokios yra sisteminės problemos rinkoje ir galime pasidalinti gerosiomis praktikomis, kurias pritaikėme ne tik savo klientams, bet visų pirma sau (nes esame įmonių grupė ir per ilgus gyvavimo metus esame išgyvenę ir krizę, ir pokyčius, ir patys realiai išsprendę problemas, kurias sprendžiame savo klientams),” – rašo įmonės atstovas.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

Apie įmonę:

Lietuvos turizmo, laisvalaikio ir kultūros naujienų portalas. Įmonė įkurta 2012m.. Įmonės vadovė – Sigita Rudaminienė.

Darbuotojų skaičius 2021 m. kovo 1 d. – 2.

Įmonės veikla karantino metu buvo apribota.

Sėkmės receptas:

Įmonė savo klientams pasiūlė straipsnių seriją „Ką veikti per karantiną”, „Virtualūs muziejai”, „lankytinos vietos gamtoje”, prisidėjo prie turizmo sektoriaus optimizmo ir atėjus vasarai tapo vienu pagrindinių turizmo komunikacijos kanalų, pristatančių Lietuvos vietinį turizmą.

Informacija parengta pagal Įmonės atstovo užpildytą dalyvio anketą.

PROJEKTĄ REMIA

Projekte dalyvaujančių įmonių finansinę sveikatą vertina UAB „Scorify“